P8H61-M LX R2.0 anakarta uygun performanslı işlemci

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bixsi

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, Ben belirttiğim anakarta en iyi performans verecek işlemci hangisi merak ediyorum.

• P8H61-M LX R2.0 Intel H61 Soket 1155 DDR3 1333MHz VGA pcı 3.0 anakart
  • intel core i3 3220 işlemci
  • gtx 650ti boost 2 gb Ekran kartı
  • kingston 8 gb ram

Bu sistemle bf4 ü full ultra ayarlarda oynuyorum. Yalnız resolution scale secenegi %125 oranında. Daha iyi performans almak için neler yapmalıyım ? İşlemciyi mi değişmem gerekiyor acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını yükseltebilirsin. İşlemci iyi.

Vallahi hocam ekran kartını alalı 1 ay olmadı. Sisteme göre kötü bir ekran kartı olmadığını kanaatindeyim. Artı daha yüksek ekran kartının darboğaz olacağını duydum. Ben işlemcim kötü diye biraz kafa yoruyorum aslına bakarsam. Yahutta anakart.

Sistemde değişiklik yapmak istiyorsan ekrankartını değiştir. Oyunlarda en önemli bileşen ekrankartıdır. Ekrankartını 200-250tl gibi bir fiyata satıp üstüne 500-550tl gibi bir miktar daha para koyup ASUS GTX 760 ekrankartını alabilirsin. Güç kaynağın kaç watt ve markası nedir ?

Sistemde değişiklik yapmak istiyorsan ekrankartını değiştir. Oyunlarda en önemli bileşen ekrankartıdır. Ekrankartını 200-250tl gibi bir fiyata satıp üstüne 500-550tl gibi bir miktar daha para koyup ASUS GTX 760 ekrankartını alabilirsin. Güç kaynağın kaç watt ve markası nedir ?

Hocam işlemciyi belirtirken bir yazım hatası yaptım kusura bakmayın. İşlemci şu şekilde düzelteyim Intel Core i3 2130. Anakart zaten yukarıda doğru şekilde yazılı. XIGMATEK
TAURO SERİSİ 80PLUS 500W GÜÇ KAYNAĞI. Söylediğiniz kart darboğaz yapmaz mı ?

Arkadaş ekran kartı al ve ona yetecek psu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı