Packard Bell EasyNote TG71BM laptop touchpadi çalışmıyor

talhaca

Hectopat
Makaleler
1
Yer
yok kızım marstayım şuan
Arkadaşlar selam, laptopta format sonrası touchpad çalışmama problemi oluşmuş. BIOS üzerinde Touchpad'i aktive edebileceğim bir yer bulamadım. Sürücüleri güncelledim. FN+ F6 fonksiyonunu denedim. Alternatif öneriniz var mı acaba?

BIOS'a girin, touchpad için Advanced olan ayarı Basic yapın düzelir. Laptop şu an yanımda olmadığı için BIOS'u tam hatırlamıyorum, bulamazsanız eğer yarın akşam üzeri BIOS'tan bakar resimleri ile yardımcı olurum.

BIOS'a girin, touchpad için Advanced olan ayarı Basic yapın düzelir. Laptop şu an yanımda olmadığı için BIOS'u tam hatırlamıyorum, bulamazsanız eğer yarın akşam üzeri BIOS'tan bakar resimleri ile yardımcı olurum.
acma tusuna f2 ile bastığımda bios giriyor. ancak orada touchpad'i enable yapabilecegim bir yer bulamadim.

InsydeH20 BIOS ise resimdeki gibi Main sekmesinde Touchpad seçeneği olması lazım, Advanced olarak gözüküyor ise bunu Basic yapmanız gerekiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20210914_104825.jpg
    IMG_20210914_104825.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 132

Merhaba biosmu güncel değil driverlermı tam değil bilmiyorum ama bunun sürücüleri bir sitede vardı aradım bulamadım benim touchpad çalışmıyor fakat eskiden BIOS'tan yapınca o ayarı oluyordu ama şu an BIOS'ta öyle bir ayar yok.

Insydeh2o BIOS ise resimdeki gibi main sekmesinde touchpad seçeneği olması lazım, Advanced olarak gözüküyor ise bunu Basic yapmanız gerekiyor.

Eskiden kendi sitesinde vardı ama artık yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı