PACKARD BELL EasyNote TK85-F4085 (JO-001TK) Laptop Yükseltme

Spawn999

Hectopat
Daha fazla  
PACKARD BELL EasyNote TK85-F4085 NOTEBOOK (JO-001TK)

Laptopumun tam ismi bu. 5 seneye yakın oldu kullanıyorum taş gibi mübarek nazar değmesin 3 ay önce ilk defa kapandı slotta sorun var falan da sanmıştım hatta. Temizledim macununu yeniledim şimdi yine neredeyse hiç ısınma sorunu yok. Ancak video kurgu işine gireceğim için yükseltmek istiyorum.

CPU-Z programı sağ olsun laptopumun bütün özelliklerinin fotosunu koydum. Arkadaşlar bu laptopu en fazla nasıl yükseltebilirim. Kaç RAM takayım mesela? (lütfen zahmet olmaz ise hangi marka model arkadaşlar birşeyler söylediler ama marka model uyum randıman konusunda adres göstermeyince birşey anlayamıyorum cahilliğime verin) SSD 256'lık düşünüyorum CD-ROM'u harici kullanacağım 500GB kendi hafızasının yanına. RAM ve SSD dışında birşey tükseltilir mi? Ancak en önemlisi hangi değere kadar RAM yükseltilir? Hangi marka model RAM'i ve SSD yi önerirsiniz?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum arkadaşlar yardımlarınızı en kısa sürede bekliyorum.

Ram.jpg
Anakart.jpg
Memory.jpg
Graphics.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı