Çözüldü Packard Bell easynote TS11hr nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Kullanmadığım laptopu ödünç arkadaşıma verdim. Kötü sanıyordum ama YouTube'da baktığım videolarda ekran kartı iyi denilmiş. Donanımları altta yazdım arkadaşlar, SSD yükseltmesi de yaparsam Word rehber yapabilir miyim, Technopat için?

Intel i5-2410M.
NVIDIA GT-520M ( 1GB VRAM)
8 GB DDR3 (kendim yükselttim normalde 4'dü)
750GB HDD.
Fazladan disk kızağı denen şeyi alıp SSD takmayı düşünüyorum sizce bu sistemi yazı yazmak ve ara sıra düşük sistemli oyunlar oynamak için kullanabilir miyim?

Ve hangi Windows sürümünü kullanmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Maalesef bütcem şimdilik yok Gaming laptop bozuldu kısa devreden sanırım batarya yakılıyken macun değişimi yaptım diye 9300H GTX1650 Nitro 5 idare etsin diyr o tamit olana kadar sizce olur mu rehber yapacağım tek Technopat için olur mu?

Gündelik iş için kullanacaksanız neden olmasın ama SSD alın cihaz eski olduğu için HDD kafayı yedirtiyor.
Ayrıca unutmayın cihaz "eski" yani SSD girişinin 2 mi, 3 mü? Olduğuna bakın.
Hocam bende packardbell TS11hr var. Intel i7 2670QM ve NVIDIA GT540M. Performansını merak ettiğiniz oyun veya durumlar varsa yardımcı olurum.

:D aynı model bende de hocam i5-2410M GT520M olanından. Hocam size sorum ısınma sorunu var mı termal macun değiştirdim ben ona rağmen ısınma sorunları yaşıyorum sizde var mı ısınma sorunu?

Son düzenleme:
:D aynı model bende de hocam i5-2410M GT520M olanından. Hocam size sorum ısınma sorunu var mı termal macun değiştirdim ben ona rağmen ısınma sorunları yaşıyorum sizde var mı ısınma sorunu?

Kışın soba olarak kullanıyorum bilgisayarı.
20200716_232116.jpg

Bende de hocam. Sisteme en kaliteli termal macun sürmeme rağmen gene var :D. Noctau NT-H1 termal macunun sürdüm bayağı değişim oldu ama gene ısınıyor. Vakumlu soğutucu sipariş verdim.

IMG_0129.jpg

Geri
Yukarı