Packard Bell TS11HR Mac OS X kurulumu

turguty

Hectopat
Recep kardeş Mac kurulum videolarınızı internette görüp siteye üye oldum. Gerçekten çok başarılı bir durumdasınız. Bu yazınızı tamamıyla okudum fakat hala elimde laptopuma Mac kurmak için hiç bir bilgi yok gibi. Henüz USB boot bile yapamadım. Sitede de arattım ama bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopunuza Mac kurmak için hiçbir bilgi yok derken? Burada her modele uygun rehber yapmamız mümkün değil. Zira elimizde her model yok. Yardımcı oluruz tabii ki. Cihaz modelinizi yazarak başlayabilirsiniz mesela.

Yanlış anlaşıldım sanırım. Hiç bir bilgi yok derken ben bir türlü bilgileri toplayıp tam bir kurulum bilgisine sahip olamadım. Elimde packard bell ts 11hr modeli var. i7 2670qm işlemci nvidia gt540m ekran kartı var. Elimde 16 gb lık 2 tane de kingston flaş bellek var.

Çok sağolasın recep kardeş de ben bu işlere bayağı bir yabancıyım. Acaba bu kurulumun videosu yayınlanacak mı? Yayınlanacaksa videosunu beklemek en doğrusu.

Merhaba. Ben bilgisayarıma mavericks videonuzu izleyerek yükleme yaptım. Boot ekranı geldiğinde 1'e bastım. Chameleon boota geçtim, diğerinde çalıştıramadım nedense.

Şimdi kendi kendine boot edebilmesi için videoda ki clover boot'u indirdim. Yüklemeye çalıştım, web installer dedi. Normalini sitedeki mavericks kurulum imajı sayfasından indirdim yükledim clover simgesini bulamadım.

Birde wifi kartı kext'ini bir türlü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı