Packard Bell TS11HR'ın hangi parçaları yükseltilebilir?

Aynı cihaza sahibiz. 2410M GT520M Packard Bell TS11hr laptop kullanıyorum. RAM ve SSD yükseltebilirsin sadece. Ben RAM 8 GB yaptım hız artışı kesinlikle oldu. Sanada öneririm RAM yükseltip SSD takmanı.

Packard Bell TS11HR cihazına sahibim. Cihazımın hangi donanımlarını değiştirebilirim (işlemci, RAM, ekran kartı vb.)?
Modelini internette arattım ve söküm videosu izledim bir iki tane. İşlemci, RAM ve HDD değişebilir SSD alabilirsiniz HDD yerine.
Aynı cihaza sahibiz. 2410M GT520M Packard Bell TS11hr laptop kullanıyorum. RAM ve SSD yükseltebilirsin sadece. Ben RAM 8 GB yaptım hız artışı kesinlikle oldu. Sanada öneririm RAM yükseltip SSD takmanı.
Benim baktığımda işlemci de değişiyordu yanlış bir modele baktım herhalde.

Hocam merhaba ben de aynı dizüstü bilgisayarı kullanıyorum. Yakın zamanda böyle bir konu açmayı ben de düşünüyordum bu konuya denk geldim. RAM' i nerden ve hangi SSD' yi aldığınızı belirtebilir misiniz? Eğer memnun kaldıysanız ben de almayı düşünebilirim.

SSD almıştım zaten mesela şu an CS'de 40 FPS alıyom 6 GB RAM ile 8 GB ile kaç olur sende deneyimi var. Yanlış hatılamıyorsam 3 soketliydi RAM 1 tanesine 8 GB koysam 8+4 12 GB RAM yapar zaten 2 seneye PC toplayacağım bir tane aparat varmış laptop RAM'ini çeviriyormuş daha iyi olru diye düşünüyom.
Hocam merhaba ben de aynı dizüstü bilgisayarı kullanıyorum. Yakın zamanda böyle bir konu açmayı ben de düşünüyordum bu konuya denk geldim. RAM'i nereden ve hangi SSD'yi aldığınızı belirtebilir misiniz? Eğer memnun kaldıysanız ben de almayı düşünebilirim.

HyperX'in laptop RAM'lari var oradan alabilrisin ben de bakıyorum sormak istedim.
Modelini internette arattım ve söküm videosu izledim bir iki tane. İşlemci, RAM ve HDD değişebilir SSD alabilirsiniz HDD yerine.

Benim baktığımda işlemci de değişiyordu yanlış bir modele baktım herhalde.

İşlemci değişiyorsa onu da değiştireceğim bazen sıkıntı çıkarıyor bakarım. İşlemci değişiyorsa zaten GT540M ile darboğaz yapmayacak bir işlemci ararım.

SSD almıştım zaten mesela şu an CS'de 40 FPS alıyom 6 GB RAM ile 8 GB ile kaç olur sende deneyimi var. Yanlış hatılamıyorsam 3 soketliydi RAM 1 tanesine 8 GB koysam 8+4 12 GB RAM yapar zaten 2 seneye PC toplayacağım bir tane aparat varmış laptop RAM'ini çeviriyormuş daha iyi olru diye düşünüyom.

HyperX'in laptop RAM'lari var oradan alabilrisin ben de bakıyorum sormak istedim.

İşlemci değişiyorsa onu da değiştireceğim bazen sıkıntı çıkarıyor bakarım. İşlemci değişiyorsa zaten GT540M ile darboğaz yapmayacak bir işlemci ararım.
I7 3740qm takabilirsiniz soketleri aynı ama laptop işlemcileri çok pahalı oluyor ben tavsiye etmem pek değiştirmenizi.

i7 3740QM takabilirsiniz soketleri aynı ama laptop işlemcileri çok pahalı oluyor ben tavsiye etmem pek değiştirmenizi.

Tamam belki gözden çıkartabilirm işlemciyi.
i7 3740QM takabilirsiniz soketleri aynı ama laptop işlemcileri çok pahalı oluyor ben tavsiye etmem pek değiştirmenizi.

Satın alma linki biliyorsanız atabilir misiniz?

790 TL vergilerle beraber 900 TL yapar EBay'den buldum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı