Packardbell lx86 niresh 10.9 ati 5850m'i nasıl kullanabilirim?

yakuzax1

Hectopat
Daha fazla  
İyi aksamlar, öncellikle ben simdiden tüm yardimlariniza tessekür ederim. Eminim bir sonuca varacagiz.

Aslinda fazla Os x yabancisi değilim. Sadece Technopatta sundugunuz Raw ile problemim var.
Nireshin 10.9 ile aslinda her seye oluyor sadece mouspad kext de sorun ve bir türlü ati mobility 5850 2gb görüntü kartimi devreye sokamadim. Hangi kext'i indirsem bir türlü ve yüklesem olmuyor. 5mb olarak karti taniyor. Ekrani tam 1600*900 taniyor. Bana bu konuda yardimci olabilir misiniz?

Burada sunulan 10.9.5 de malesef ne klavye ne mouspad ne de ekran oluyor. Benim icin Clover mi iyi chameleon bootloader mi?
Bios da efi ayari yok uefi de yok. Sadece Sata enabled yapabiliyorum. Inlet hd400o kapatabiliyorum.
Laptop bilgileri:
  • i5 480m CPU
  • HM55 Chipset
  • Intel4000hd grafik ve ati5850m 2bg grafik 0x68a11002 ( intel kapali sorun cikmasin diye)
  • Wifi ar5b97 (nireshde oluyor)
Kurulumu chameleon ile -v -x graphichsenabler=no ile basariyla kurabiliyorum niresh versiyonu ile.

Yanlis anlasilmasin. Aslinda tek ihtiyacim görüntü karti kext'i ve sanal kuracagim?

Simdi 10.10 ve technopat'in önerdiği sekilde yüklecegim. Onu denemek istiyorum. Eminim ekranda problem olacak. Hadi hayirlisi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı