Çözüldü " PAGE FAULT IN NONPAGED AREA" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zepett8

Picopat
Daha fazla  
Laptopumu açarken bazen başlıkta mavi ekranı alıyorum. Güncelleme yaparken bazen güncelleme yapıyor bazen ise yine aynı mavi ekranı verip otomatik kurtarmayla beni güncelleştirme yapılmadı diye Windows'a atıyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyalar eski, o yüzden onlara göre konuşmayacam. Sürücünü kaldırıp linkteki sürücüyü kur.

Paylaşmıştım ama moderatör silmiş. Microsoft destekte minidump dosyalarını paylaştım ve ekran kartı sürücüleriyle alakalı olduğu söylendi. Çözmek için DDU ile sürücüyü silip başka bir sürücü indirmem gerekiyormuş.

Paylaşmıştım ama moderatör silmiş. Microsoft destekte minidump dosyalarını paylaştım ve ekran kartı sürücüleriyle alakalı olduğu söylendi. Çözmek için DDU ile sürücüyü silip başka bir sürücü indirmem gerekiyormuş.
Hangi sürücüyü? Bu sorunun ilk çözümü bu forumdan çıktı. Ekran kartını söylersen ona göre uygun sürücüyü atarım.

-Bahsi geçen sorun değilmiş bu arada.

Son düzenleme:
Dosyalar eski, o yüzden onlara göre konuşmayacam. Sürücünü kaldırıp linkteki sürücüyü kur.

Çözüm

Hocam silip yeniden başlatırken sorun çıkar mı? Ekran siyahta falan kalabilir mi?

Hocam silip yeniden başlatırken sorun çıkar mı? Ekran siyahta falan kalabilir mi?
Normalde çıkarma ihtimali yok. Ama bu kesin öyledir diye bir şey de değil. Kartında herhangi bir sorun yoksa sıkıntı çıkmaz zaten.

Son durum nedrir? @Zepett8

Son düzenleme:
Normalde çıkarma ihtimali yok. Ama bu kesin öyledir diye bir şey de değil. Kartında herhangi bir sorun yoksa sıkıntı çıkmaz zaten.

Son durum nedrir? @Zepett8
Hocam Bilgisayarım açıldıktan sonra kapanıyor sonra açtığımda kendiliğinden kapanmıyor. Bu sorunda sürücülerden alakalı olabilir mi?

Geri
Yukarı