Çözüldü Page fault in nonpaged area mavi ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

anil1906

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 2004 en güncel sürümü kullanıyorum. Bilgisayar 1 aylık falan ilk defa mavi ekran verdi. Tam Windows şifre girme ekranında oldu. Dünkü fırtınadaki gürültülü bir şimşekte evde sigorta attı o şekilde bir elektrik kesintisi oldu, bilgisayar açıktı. Daha sonra bugüne kadar sıkıntısız çalıştı. Aklıma başka bir ters şey gelmiyor iki gün önce ise DDU ile NVIDIA Driver'ı silip tekrar kurdum ama tam indirirken Windows kendi Driver'ını kurdu ben onun üstüne kurdum. Bu ikisi dışında dediğim gibi ters bir şey olmadı fırtına süresince iki gündür geceleri PC fişini çektim. RAM'ler XMP açık Corsair vengenance 3000 MHz 2x8GB.

Minidump dosyası (bir tane vardı): minidump

Son düzenleyen: Moderatör:

TW verir misin? ID ve şifre paylaş buradan.

Hallettim USB slotu değiştirince düzeldi nedense. Teşekkürler yardımlarınız için. Armoury Crate'i kaldırmak için ASUS Framework Service'i de kaldırmak gerekiyormuş sitelerine yazmışlar. Şimdilik gereksiz ASUS uygulaması kalmadı sanırım. Bekleyelim bakalım bir daha olacak mı? Teşekkürler yeniden :)

Geri
Yukarı