"PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA" mavi ekran hatası

mustiacar

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
İşlemcim Intel Core i7-8750h. 2 gün arayla mavi ekran hatası aldım. Minidump dosyalarım ekte. İnceleme şansınız olur mu?

Yardım ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster kullanıyor musunuz? Eğer kullandıysanız sisteme format atın. Çünkü Driver Booster yanlış sürücü indirip size mavi ekran verdirtmiş. O yüzden indirdiği bütün sürücülerin silinmesi için format atman şart olacak.

Format attıktan sonra ekran kartı sürücüsünü güncelle. Ağ ve chipset sürücülerini güncelleyebilirsin.

Format attıktan sonra sürücü kısmında bir sıkıntıya düşersen söyle yardım ederiz.

Eğer Driver Booster kullanmıyorsanız söyleyin.

Driver Booster kullanıyor musunuz? Eğer kullandıysanız sisteme format atın. Çünkü Driver Booster yanlış sürücü indirip size mavi ekran verdirtmiş. O yüzden indirdiği bütün sürücülerin silinmesi için format atman şart olacak.

Format attıktan sonra ekran kartı sürücüsünü güncelle. Ağ ve chipset sürücülerini güncelleyebilirsin.

Format attıktan sonra sürücü kısmında bir sıkıntıya düşersen söyle yardım ederiz.

Eğer Driver Booster kullanmıyorsanız söyleyin.

Cevabınız içi teşekkür ederim.

Driver Booster kullanmadım daha önce PC'yi ağırlıklı olarak iş için kullanıyorum. Ekstra program olarak PC cleaner var sadece.

Dediğim gibi format atmanızı öneririm. Eğer format attıktan sonra sürücü kısmında zorlanırsan bana söylersin. Sürücü bulmana yardım ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı