Pahalı ekran koruyucular işe yarıyor mu?

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu zamana kadar hep 10-20 TL'lik temperli camlar kullandım ve memnuniyetsizlik yaşamadım. Yaşadığım tek sorun kenarında boşluk kalması olmuştur. Sizce Spigen gibi kaliteli markaların koruyucuları ne kadar başarılı? Seramik veya nano koruyucu düşünmüyorum cam olsun istiyorum. Spigen'e 150 - 200TL vermeye değer mi?

Hocam niye nano istemiyorsun? Nano ekran koruyucular tam ekranı kaplayacak şekilde özel kesim oluyor ayrıca ince ama dayanıklı.

Hocam niye nano istemiyorsun? Nano ekran koruyucular tam ekranı kaplayacak şekilde özel kesim oluyor ayrıca ince ama dayanıklı.
Telefon tamircisiyim, üzerinde nano olup ekranı kırılan 2 cihaz gördüm ve nano koruyucular plastikmiş gibi hissiyat veriyor. İçime sinmedi. En azından temperli camlar hasarı absorbe edip kendisi kırılıyor. 13 mini’nin ekranı düz olduğu için temperli camlarda kenarda hava kalacağını düşünmüyorum.

Telefon tamircisiyim, üzerinde nano olup ekranı kırılan 2 cihaz gördüm ve nano koruyucular plastikmiş gibi hissiyat veriyor. İçime sinmedi. En azından temperli camlar hasarı absorbe edip kendisi kırılıyor. 13 Mini'nin ekranı düz olduğu için temperli camlarda kenarda hava kalacağını düşünmüyorum.

Telefon tamircisinin 10 TL'lik ve 200 TL'lik kırılmaz cam farkını burada soracağını sanmıyorum ama yine de siz bilirsiniz.

Telefon tamircisinin 10 TL'lik ve 200 TL'lik kırılmaz cam farkını burada soracağını sanmıyorum ama yine de siz bilirsiniz.
Dükkanı olan bir telefoncu veya tamirci değilim, telefoncuların yanında da çalıştım ama ekran koruyucuları hakkında pek deneyimim yok. Bu zamana kadar değişik isimlerle 10-20 tl lik ekran koruyucuları kullandım ve pek memnuniyetsizlik yaşamadım. Spigen gibi kaliteli bir markanın ürününü kullanıp ucuz koruyucularla farkını deneyimleyen varsa bilgilendirsin diye konuyu açtım.

Bence yaramıyor. Yıllarca Spigen'e para döktükten sonra bu kanıya vardım, artık 30-40 liralık sıradan koruyucular kullanıyorum, bence aynı işi yapıyor.

Nokta atışı :D muhtelen oralarda çalışmıştır. Ben teknisyenim. Nano camlar bazı modellerde çok iyidir. Sadece çizilmelere karşı en iyi savunucu. Kendi bilgi ve deneyimim; telefonu asıl koruyan aksesuar: 'sert kılıflardır'. Spigen marka kılıflar her ne kadar iyi olsa bile şu anki fiyatı etmez değerdedir. Spigen kırılmaz camları yerine kılıfını öneririm herkese.

Telefon tamircisiyim, üzerinde nano olup ekranı kırılan 2 cihaz gördüm ve nano koruyucular plastikmiş gibi hissiyat veriyor. İçime sinmedi. En azından temperli camlar hasarı absorbe edip kendisi kırılıyor. 13 mini’nin ekranı düz olduğu için temperli camlarda kenarda hava kalacağını düşünmüyorum.
Telefonlar ekranları genelde kenarlarından aldığı basınçtan dolayı kırılır. Aslında hiçbir koruyucu tam anlamıyla kırılmasını engellemez ancak çizilmesini engeller bu yüzden en mantıklısı ince olanları bence.

Geri
Yukarı