Pahalı kulaklık çabuk bozulur mu?

Emresn

Hectopat
Daha fazla  
Seneye yazın yeni oyun bilgisayarı almayı düşünüyorum. Aynı zamanda ekipmanlar da alacağım. Seneye 200 TL civarı bir kulaklık almayı düşünüyorum. Ama biraz da bozulmasından korkuyorum. Ben kulaklıklardan çok çektim. Ama daha önce hiç pahalı bir kulaklık da almadım. Aldığım kulaklıklar genelde 30-40 TL oldu. Hepsi de kısa sürede bozuldu. Yok birinin tek kulağı bozuldu, yok birinin mikrofonu bozuldu. Kısacası hepsi hemen eskimeyen başladı. Bu aldıklarından bir tanesi Rampage SN R1'di ve pek de memnun kalmadım. Hala kullanıyorum. Kulaklıktan ses geliyor ama mikrofonu çalışmıyor. Ve ben de doğal olarak bir kulaklığa 200 TL verip böyle problemlerle karşılaşmaktan korkuyorum. Yani kulaklığın bozulmasının kalitesiyle alakası var mı? Eğer 200 TL civarı fiyata bir kulaklık alırsam problem yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 2 adet Snopy SN R serisinden kulaklık almıştım ki ikisinde de sorun çıktı. Ama yıllar önce aldığım 5-10 lira civarı kulaklık sapasağlam duruyor. Yani ucuz teknolojik cihaz biraz da şans işi.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Hyperx cloud stringer almayı düşünüyorum. Yine de dayanıklı kulaklıktır değil mi? Yani hemen bozulmaz. [emoji3]

Kulaklığa verdiğim parayla şuan giriş seviye bir oyun bilgisayarı toplaya bilirdim. Ciddiyim çok fena para harcadım ama allaha şükür 2-3 yıldır düzgün kulaklıklar kullanıyorum.

VevoTR ve mehmetisa14 ne demek istediğinizi anlamadım [emoji53] giriş seviye bilgisayar ne demek ve Murphy kanunları ne alaka? [emoji5]

Steelseries kulaklık kullanıyorum bundan önce philips (fakir dostu kulaklık) kullanıyor dum steelseries arasında ki fark ağırlık hissiyat mazeme kalitesi (1.5 sene yakın oldu dışında çizik yok çizmeye çalıştım olmuyor içi de biraz hasar aldı . Kablosu mükemmel kısaca kaliteli al 3 5 sene arası kullanırsın

Geri
Yukarı