Pahalı oyunları nasıl offline hesap yapıp satıyorlar?

kitty_assassin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Night City
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Mesela 250 TL'lik Cyberpunk 2077'yi "offline hesap" diye 3 ila 10 TL arasında satıyorlar. Nasıl oluyor bu offline hesap? Yani bu işi yapan kişiler nasıl yapıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela 250 TL'lik Cyberpunk 2077'yi "offline hesap" diye 3 ila 10 TL arasında satıyorlar. Nasıl oluyor bu offline hesap? Yani bu işi yapan kişiler nasıl yapıyor?
Hesabını kiralıyorlar. Bu yasadışı bir şey. Ama nedense sosyalde izin veriliyor. Geliştiriciye para gitmiyor. Ha böyle kiralamışsın ha korsan oynamışsın aynı şey.

Steam hesabı üzerinden teslim ediliyor, çevrimdışı modda oynuyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, zaman zaman bazı kişiler online oynadığı için oyunu oynayamıyorsunuz. Tamamen baş ağrısı diyebilirim, oyunu gidip satın almak daha mantıklı ya da korsan oynamak.

Mesela ben bir hesap aldım ve içine sadece Cyberpunk aldım. Hesabı satıyorum insanlar aynı anda oynamak için hesabı offline yapıyorlar oyun indirdikten sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Offline olarak satılan tüm hesaplar orijinal hesaplarla aynı. Bu ibarenin sebebi hesap yol geçen hanına döndü online giremezsiniz manasında. Girdiğinizde 5 dakika sonra biri girip sizi oyundan atar. Oynamak için çevrimdışı olmak ya da oyuna girince interneti kapatmak gerekiyor.

Onun yerine korsan indirin hiçbir farkı olmayacak her türlü yapımcı para kazanamayacak.
Kırılmamış oyunlar için alıyorlar zaten. RDR2 1 yıl sonra kırıldı ben çıktığı ilk haftalarda 18 TL'ye oynamıştım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı