Pahalı PC yerine GeForce Now alınmalı mı?

Nvidia now kullanırken csgo gibi fps oyunlarında tepki hızlarının yavaş olduğunu fark ettim. Online oyunlarda sorun olabilir ama offline oyunlarda bir sorun teşkil etmez.

Arkadaşlar ben PC almayı düşünüyorum fakat bu GeForce Now olayını gördüm, aslında çok iyi bir uygulama fakat düşündürdü. Acaba GeForce Now özelliklerini karşılayan bir PC alıp GeForce Now hesabı alıp öyle mi oynayayım yoksa pahalı PC alıp öyle mi oynayayım?
Baktığım bir videoya göre oyun yapımcıları Geforce Nowa karşı saf alıyolar 1 yıla falan işini bitirebilirler gibi.

Arkadaşlar ben PC almayı düşünüyorum fakat bu GeForce Now olayını gördüm, aslında çok iyi bir uygulama fakat düşündürdü. Acaba GeForce Now özelliklerini karşılayan bir PC alıp GeForce Now hesabı alıp öyle mi oynayayım yoksa pahalı PC alıp öyle mi oynayayım?
İnternetin güçlüyse al ama yinede tavsiye etmem.

Bağlantı hızın baş kıstas hadi bunu karşılayabiliyorsan rekabetçi oyunlar için uygun bir platform değil çünkü ciddi gecikme problemi var birde 60HZ üzeri kullanamıyorsun yani bana göre insanı oyundan soğutur şuanki haliyle ve uzunca yıllar da bu durumun değişeceğini sanmam.

Cs go ve Lol tarzı oyunları +60 Fps çalıştıran 2500 tl bandında bir laptop alıp Geforce Now'a kayıt olmak çok mantıklı bir seçenek.

İnternetim çok iyi olmamasına rağmen birçok oyunu akıcı şekilde oynamayı başardım. Bulunduğun bölge internet bakımından şanslıysa ve istikrarlı bir şekilde yüksek hızlar alıyorsan alabilirsin. Zaten taahhüt gibi saçma şeyleri olmadığından beğenmezsen de pc alırsın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı