Paicoo güvenilir mi?

Sana soran mi oldu

Anladım bilgi gelirse paylaşır mısınız
Whatsapp hesabını sildi.Numaraya Artık Ulaşılamıyor.Sistemi Bile Bile Çarpılacağımızı bile bile yine düştük.Binlerce Milyonlarca insanın hakkı Allah Çoluk Çocuklarından Çıkarsın başka diyebileceğim bisey yok Tekrardan Hepimize Gecmis Olsun Arkadaşlar.

Herkes parasını çekti şahit oldum ben girerim patlar dedim patladı şansıma kimse yatırmasın paraları yatırsa bile bu saatten sonra yinede yatırmayın

Herkes parasını çekti şahit oldum ben girerim patlar dedim patladı şansıma kimse yatırmasın paraları yatırsa bile bu saatten sonra yinede yatırmayın
Bizde çok çekim yaptık önceleri ama bu son yaptıkları 2 katını al kampanyasını ilk gördüğümde bu sistem patlıcak dedim tabi bizde ya turarsa aşkı kumar aşkı olduğundan yine tutamadık kendimizi.Alt üyellerimde 13.331 USDT yatıran oldu iki katını almak için.

Selam, bu paicoo uygulaması üzerine bir araştırma yaptım ponzi şeması olduğu çok belli.
Amazon ve eBay ile iletişime geçtim ve bana paicoo ile herhangi bir ortaklıklarının olmadığını söylediler ve onlara herhangi bir para vermemem gerektiği söylendi. Uygulamanın patladığını duydum bugün herkese geçmiş olsun.

Ben de daha yeni geçen hafta 200 dolarla girmiştim geçmiş olsun. Resmi bir kaynak da olmadığı için bilgi alamiyoruz hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı