Paint The Town Red tarzı oyun önerisi

Ryzen 3200g

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
İşlemci Olmak
RAM
16
Ekran kartı
Rx 580
İşlemci
3200g
Arkadaşlar, Paint The Town Red tarzı dövmeli, dayak atmalı, stres atmalı, can sıkıntısında girilip eğlenip çıkılmalı oyun önerilerine açığım.

Açıkçası pekte benzer çok oyun yok.Biraz seçeneksiz diyebilirim.Ama eğerki oynamadıysanız topluluğun oluşturduğu haritaları oynamayı düşünebilirsiniz.Bir ihtimalde Teardown olabilir ama zamlardan sonra yeni fiyatına değmez bence.Ben zamlardan önce 30TL'ye almıştım.

Açıkçası pek de benzer çok oyun yok. Biraz seçeneksiz diyebilirim. Ama eğer ki oynamadıysanız topluluğun oluşturduğu haritaları oynamayı düşünebilirsiniz. Bir ihtimalde teardown olabilir ama zamlardan sonra yeni fiyatına değmez bence. Ben zamlardan önce 30TL'ye almıştım.

Topluluk haritalarının neredeyse hepsini oynadım hocam hatta artık kendim bir şeyler yapmaya başladım ama artık sıkmaya başladı :(

Topluluk haritalarının neredeyse hepsini oynadım hocam hatta artık kendim bir şeyler yapmaya başladım ama artık sıkmaya başladı :(
Anlıyorum hocam benimde uzun saatlerim var oyunda.Ama bu oyuna alternatif bir oyun dediğim Teardown haricinde aklıma gelmiyor.Belki euro ile Steam key alırsanız uyguna gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı