Paket kaybı yaşıyor muyum?

kaloxfurkan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır oyunlarda bir sıkıntım var. Paket kaybı ve ping değerlerim oyun içi görüntüsünde gayet olması gibi ama oyunda hissettiğim çok farklı. Vurduğum adamlar ölmüyor sürekli ani takılmalar ve adamların beni görmeden vurduğunu şahit oluyorum. Bu nedenle oyunlardan düşüyorum. Valorant rankım ımmo3 bu olayı fark etmeden önce yaşamadığım olayları yaşıyorum oyun artık çok zor geliyor bana ve asla akıcı değil attığım mermiler havada görüyorum. Riot ticket attığım da pinglotter test istedi ve yaptığım da paket kaybım çok fazla olduğunu söyledi. Superonline görüşmem gerekiyormuş. Superonline görüştüm eve geldiler fiber ve modem sinyallerine bakıp bir şey yok deyip gittiler. Ben de şüpheye düşüyorum oyunda paket kaybı hep 0 gösteriyor ama pinglotter testinde bayağı paket var diyorlar. Bu konuda ne yapmam lazım bu problemi yaşayan kişi sayısı çok gibi yardımcı veya bilgisi olan var mı? Pinglotter testlerini de bırakıyorum yorumlayabilecek arkadaşlar varsa detaylı açıklayabilir mi gelen müşteri temsilcisine daha iyi durumu anlatabilirm. Kesinlikle bir sorun var çünkü.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-19 132213.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-19 132213.png
    65,8 KB · Görüntüleme: 74
  • Ekran görüntüsü 2023-01-19 132201.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-19 132201.png
    60,1 KB · Görüntüleme: 75
Bölgenizde yoğunluk olabilir veya sağlayıcınızda sıkıntı vardır.

@Crownguard söylediğin testi yaptım da ben anlamadım sen anlayabiliyorsan yorumlayabilir misin?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-19 134732.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-19 134732.png
    476,7 KB · Görüntüleme: 70
B gösteriyor, orta sanırım. Düzeltmenin yolu şu videoda anlatılıyor. Paket kaybı konusunda daha fazla bilgim olmadığı için yardımcı olamam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı