Çözüldü Paket yüklenemedi: 'ERROR_REMOVING_OLD_IMAGE_FILE'

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nadir Karadan

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Google Chrome üzerinden AdBlock eklentisini yüklerken böyle bir hata ile karşılaştım.

- Chrome kaldırıp tekrar yükledim düzelmedi.
- C:\Users\User\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions bölümünden kullanmadığım eklenti dosyalarını sildim, düzelmedi.

Error.jpg

Çözüm
Çok yüksek bir ihtimalle Windows üzerinden DNS ayarı yapmışsınızdır. Ayarları otomatiğe çevirip yeniden dener misiniz?
Elle DNS girişi yok, ayar otomatikte.
C:\Users\User\AppData\Local klasöründe "Temp" dosyasının izinleri kısıtlanmış. Temp klasörüne "Tam Denetim" yetkisi verdim, sorun çözüldü.
Çok yüksek bir ihtimalle Windows üzerinden DNS ayarı yapmışsınızdır. Ayarları otomatiğe çevirip yeniden dener misiniz?
Elle DNS girişi yok, ayar otomatikte.
C:\Users\User\AppData\Local klasöründe "Temp" dosyasının izinleri kısıtlanmış. Temp klasörüne "Tam Denetim" yetkisi verdim, sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı