Pakistanlı tarafından kaçırılan Türk kızı

Hocam kızın kendi isteğinin olup olmamasının hiç bir önemi yok o yaşta bir kız evlenemez o yaşta üstüne çocuk sahibi olmak falan iğrenç şeyler o kız bebeklerle oynayacak yaştayken bebeği olması ne demek ya?

Ben de karşıyım zaten. 18 yaşa bile karşıyım ben bir kız iyice zihnen olgunlaşıp evlenmeli. Üniversiteyi bitirdikten sonra hayatı görüp insanları dünyayı tanıyıp.

Ama burada evlenmiş üstünden 5 sene geçmiş 2 çocuk yapmış üstüne mutluyum sizene diyor! Artık 18 yaşınıda geçmiş sen ben ne diyebiliriz? Tekrar söylüyorum herkes hak ettiğini yaşar. Kendine bunu layik görüyorsa yapacak bir şey yok.

Köpekler gidin b*kunuzda boğulun gelip insanımızı kirletmeyin.

Yarın öbür gün biri çıkarır vurur bunları olay olur.

Açıkçası herkes kendi hayatını yaşar. Kadın durumdan şikayetçi değil iken bu millete ne oluyor gram anlamadım.

Ben şahsen bir kızın 18 yaş öncesi evlenmesine karşıyım. Hatta bizim ülkede anne baba izin verirse 16 yaşa kadar izin var ama o bile yanlış bence. Lakin kız zaten Türkiye'de yaşamıyor Pakistan'a gitmiş orada evlenmiş. Ama ortaya atılan yalanlar pakistanlı kaçkın zorla gelmiş kıza tecavüz etmiş kaçırmış flan.

YouTube kanallarına baktım biraz 2-3 yıldır video atıyorlar ve kendince mutlu bir çift galiba. Nasıl tanıştıklarını anlattıkları videoda var 1 yıl önce atmışlar. Adam akrabalarını ziyarete geliyor Türkiye'ye kaçak yollarla gelme flan yok ve adam fakir değil zaten zengin biri dunleks evleri flan var. Üstüne kıza zorla Türkiye konuşturmuyor flan demişler ama videoların çoğunda Türkçe var. Lakin adam Pakistan'a yayın yaptığına pakistanca konuşsun diye uyardığı bir yerde adama yüklenmişler.

Adamların kanalları bu. Olayları ne kadar tasrif etmesemde herkes kendi hayatını yaşıyor. Banane bizene bundan. Bir de kadını kurtarın diye tag açılıyor. :) kadın neden böyle yapıyorsunuz ben mutluyum dedikçe hayır sen mutlu olamazsın geri gelmesilin o adam ceza almalı kafasında olanlar var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kadın olsa problem değil ama çocuk.
Çocuğun rızası olsa dahi yaşanacak cinsel ilişki tecavüz kategorisindeki bir sapıklıktır. Senin ülkene gelmiş, çocuğu kaçırmış, tecavüz etmiş ve sen bana ne diyorsan, yarın senin kardeşin ve çocuklarının da kesinlikle başına gelecek bir şeye karşı susuyorsun.
Şimdiden tepkinin dile getir hatta bu maymunların ülkeye girmemesi için eylem yapmalıyız.
Çocukla ilişki yaşanmaz, çocuk bu dünyaya oyun oynamaya gelmiştir.
Şayet istemiyorsa inşaallah kurtarılır ama birlikteliğinin devamını istiyorsa kimin elinden ne gelir?

Çocuğu kaçırmış, alı koymuş, tecavüz etmiş. Bu suçlar üzerinden yargılanır, 30 yıl yatar, hapisten çıktıktan sonra kadın olan çocuk isterse beraber yaşarlar.
Çocuğun kararı demek bu tecavüzü, sapıklığı nırmalleştirmek demek.
Şu saçma konuları açıp açıp millete bir şeyler anlatmaya çalışmayın kardeşim her gün kaç Türk kızı yine türkler tarafından kaçırılıyor istismar ediliyor bunun ırkı cinsiyeti olmaz olay kötüyse kötüdür o bağlamda tartışılır. Sen attığın bu başlıkta tüm pakistanlıları zan altına sokuyorsun, aynı şey araplar için de yapılıyor yok Suriyeli şunu yaptı bunu yaptı, ben adanalıyım evine ekmek götürmek için saatlik 5 liraya çalışıyor bu adamlar bizim ayağımı sokmayacağımız yerlerde her Allah'ın günü yazık günah suçsuz insanlara karşı kötü hisler beslemeyin genel konuşmayın.

Pakistanlıların kültürü küçük çocukları kaçırıp tevbaüz etmek üzerineyse tüm Pakistan aynı foseptik çukurudur.
Aslanım, açık aöık söyle ben şeratçiyim, 9 yaşında ki kızla ilişkiye girerim de, biz de senin ne olduğunu anlayalım. Gelip bize demogoji yapma.
Kız videolarında çok aşık oldum flan diyor. Üstüne anne ve babası müge anlı'nın programında onunla olmaz seni vermeyiz flan deyince intihara kalkışmış. Kız bayağı safçana duygulara kapılmış işin açıkçası ilk aşkın gazına gelmiş.
Aynı zamanda ablası pakistanlı birine kaçmış herhalde. Bence burada sorun biraz da ailede evde nasıl bir ortam varsa artık bu kadar ufak yaşta kaçmak isteyecek kadar. Üstüne adamlar kaçak veya mülteci değil benim anladığım gayet maddi durumu iyi orta halin üstün pakistanlı kaçtığı çocuk.

Olaylar anormal zaten. :(

Kız kaçırılmadım ben kaçtım diyor. Hatta ailesi pakistnalı biriyle senin evlendirmeyiz deyince intihar etmeye kalkmış babasına ne olursa olsun ben onunla evleneceğim diye rest çekmiş.

Anladığım kadarıyla kız tek kaçmıyor ayrıca ablasıyla birlikte kaçıyor. Ablasında aynı pakistanlı başka birine kaçıyor. Kaçtıkları zaman kızın biri 13 ablası 15 yaşında. Kaçtıkları çocuklar 19 ve 21 yaşında.

Sen kitaptan okuyorsun gelenekmis peh :D ben görüyorum tanıyorum bu insanları adam Suriye'de veteriner ic savaştan kaçıp buraya geliyor ailesiyle hop işsiz pis bir sureliyeli oluyor, annem yuksek lisans yaparken Arapça öğrenmek adına ogretmen eşiyle uzun bir munasebeti oldu kadın dışarı cikmaya korkuyorum diyor bize kotu gozle bakiyorlar diyor okumus bilgili insanlar oysa, gelenlerin çoğu da böyle git bak hürriyet mahallesine sor adamlara Suriye'de ne is tutuyordun diye senden benden temiz gecmisleri var. Ülkede 5 milyon Suriyeli var hepsi dediginiz gibi olsa ohoo.

Algı oluşturmayı sever bu ülkenin canlıları. Ülkenizdeki yerli yobazları bir temizleyin de sonra sıra başkalarına gelsin.

Çocupa tecavüz etmiş.
Çocuğun rızası var diyenler ise aynı sapık düşünceleri yaşayanlardır.
Çocuk bu, rızası olmaz.
18 yaşına gelmeden bir çocuğun sözleşmesi geçersizdir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı