Pakistanlı tarafından kaçırılan Türk kızı

İş işten geçti ben ona bir şey demiyorum bu eleman pedofillinin teki kızın oraya entegre olduğu belli zaten beyni yıkanmıştır çoktan benim amacım buradaki halkımızı bilinçlendirmek gelen şahısların nasıl tipler olduğunu belirtmek. Dikkat edin

Kız videolarında çok aşık oldum flan diyor. Üstüne anne ve babası Müge Anlı'nın programında onunla olmaz seni vermeyiz flan deyince intihara kalkışmış. Kız bayağı safçana duygulara kapılmış işin açıkçası ilk aşkın gazına gelmiş.
Aynı zamanda ablası Pakistanlı birine kaçmış herhalde. Bence burada sorun biraz da ailede evde nasıl bir ortam varsa artık bu kadar ufak yaşta kaçmak isteyecek kadar. Üstüne adamlar kaçak veya mülteci değil benim anladığım gayet maddi durumu iyi orta halin üstün Pakistanlı kaçtığı çocuk.

Son düzenleme:
Hocam o din kardeşlerimiz dediğimiz kişiler yüzünden 1. dünya savaşında orta doğu ve kutsal toprakları kaybettik.

Hocam pakistanlılar bu dediklerinize dahil değil ama bu demek değildir ki mayınlı arazileri temizleyip, sınırları yol geçen hanına çevrilebilir.
Adamların dini böyle, peygamber aişe ile 6 yaşında nikahlanıyor ve 9 yaşında gerdeğe giriyor. Yani gelişmemiş ve yobaz bir millet, bizim kültürümüze asla uyamzlar. Türkler en başında beri, islamiyetten önce ve sonra küçük kızla, kuzenle vs evlenmez. Hele hele peygamberin kendi evlatlığının kızı ile evlenmesi gibi, türkler kendi evlatları ile asla evlenemez.

Bahsettiğiniz ise araplardır özellikle bunu şam'a ilk görevi yerine atanan Atatürk'ün İstanbul'a yazdığı raporlarda okuduk.
Raporda araplar türkleri bölgede istemiyor hatta İngiliz'lerle yakın işbirşiği ve ilişki içerisindeler, gibi gözlemlerin sonuçları yazmaktadır.
Halil kut paşa Irak cephesi de yenilmesi, fahrettin türkkanı paşanın yenilmesi, zaten bugün ülkemizinde reizl bir hal almasına sebep olan araplardır.

Kaçırılan çocuğun anne babasının haberi yok mu bu olaydan?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Onlar kabullenmiş bile galiba.
Dakika 1.34'de kızın babası adama öz oğlumsun diyor şaka gibi gerçekten
Kız kaçırılmış, müge anlıya bile çıkmışlar.

Kız videolarında çok aşık oldum flan diyor. Üstüne anne ve babası müge anlı'nın programında onunla olmaz seni vermeyiz flan deyince intihara kalkışmış. Kız bayağı safçana duygulara kapılmış işin açıkçası ilk aşkın gazına gelmiş.
Aynı zamanda ablasıda pakistanlı birine kaçmış herhalde. Bence burada sorun biraz da ailede evde nasıl bir ortam varsa artık bu kadar ufak yaşta kaçmak isteyecek kadar. Üstüne adamlar kaçak veya mülteci değil benim anladığım gayet maddi durumu iyi orta halin üstün pakistanlı kaçtığı çocuk.

Konu dönüp dolaşıp aynı yere geliyor çıkmaza geliyoruz ben diyorum ki 13 yaşındaki bir kızın özgün duyguları olmaz bu bir istismardır sen saf aşık olmuş diyorsun ahaha saçmalık bu lavuğun durumunun iyi olduğunu nereden çıkardın ortalama bir pakistanlı hayatı yaşıyor evlerine baktığım zaman kaçak yollarla gelmeyen birisi kızı nasıl çıkardı o zaman aranırken? Aile durumu bu kadar kötüyse ki bilip bilmeden sallıyoruz şu an alınıp yurda verilirdi daha fazla yorum yapmayacağım zira bu konuda tartışmak bile sinir bozucu oluyorken yaptığın açıklamalar midemi bulandırıyor.

Şu saçma konuları açıp açıp millete bir şeyler anlatmaya çalışmayın kardeşim her gün kaç türk kızı yine türkler tarafından kaçırılıyor istismar ediliyor bunun ırkı cinsiyeti olmaz olay kötüyse kötüdür o bağlamda tartışılır. Sen attığın bu başlıkta tüm pakistanlıları zan altına sokuyorsun, aynı şey araplar için de yapılıyor yok suriyeli şunu yaptı bunu yaptı, ben adanalıyım evine ekmek götürmek için saatlik 5 liraya çalışıyor bu adamlar bizim ayağımı sokmayacağımız yerlerde her Allah'ın günü yazık günah suçsuz insanlara karşı kötü hisler beslemeyin genel konuşmayın..

Onlar kabullenmiş bile galiba.
Dakika 1.34'de kızın babası adama öz oğlumsun diyor şaka gibi gerçekten
Kız kaçırılmış, müge anlıya bile çıkmışlar.

Müge anlı'ya 2017 yılında çıkmışlar. Şu an gündem yapılması tamamen kasıtlı gibi geldi bana. Nefret ve algı ortamı oluşturmaya çalışıyorlar. Kendi kanallarından konu ile ilgili açıklama yapmış ben mutluyum sizene kafasında kız.

Ama bizim ülkede sosyal medyada flan kız tecavüze uğramış zorla kaçırılmış Türkçe konuşmasına bile izin verilmiyor gibi lanse ediliyor ama ben kanallarında ki videolara baktım hiç öyle durmuyor! Kız gayet Türkçe konuşuyor ve hayatından memnun gibi. Ne kadar tasrif etmesem onaylamasamda herkes kendi hayatını yaşıyor. :( kız kabul etmiş ailesi kabul etmiş biz ne diyebiliriz bu saatten sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı