Pakistanlı tarafından kaçırılan Türk kızı

Kız kaçırıldığında 13 yaşındaymış??
İllaki bir süre sonra durumu kabullenecektir
Ayrıca kızın 2 çocuğu var bunlarda reşit olmadan oldu büyük ihtimalle bunu normal saymayız
O Pakistanlı Türkiye'ye gelmeseydi bu durum olmayacaktı
Kızı görmek için okuluna geliyormuş
Bu olanlar normal değil

Olaylar anormal zaten.

Kız kaçırılmadım ben kaçtım diyor. Hatta ailesi Pakistnalı biriyle senin evlendirmeyiz deyince intihar etmeye kalkmış babasına ne olursa olsun ben onunla evleneceğim diye rest çekmiş.

Anladığım kadarıyla kız tek kaçmıyor ayrıca ablasıyla birlikte kaçıyor. Ablasında aynı Pakistanlı başka birine kaçıyor. Kaçtıkları zaman kızın biri 13 ablası 15 yaşında. Kaçtıkları çocuklar 19 ve 21 yaşında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar ülkemizde pazardan şeftali alır gibi
kız alıyolar.
Allah sonumuzu hayır etsin.

Ne kadar edepsizce Allah korusun bizim küçük kardeşlerimize yaparsa ne olur?

Konu saçma değil birader yarın bu gelenekler hakkında yazı yazarım bilgi edinirsin bu insanların nasıl tipler oldukları belli sırf ucuz işci gücü sağlıyorlar diye savunmana gerek yok oldu olacak ırkçı ilan et bir de.

Hocam çok pardon ben yanlış okumuşum yazınızı.

Sen kitaptan okuyorsun gelenekmis peh Ben görüyorum tanıyorum bu insanları adam suriyede veteriner ic savaştan kaçıp buraya geliyor ailesiyle hop işsiz pis bir sureliyeli oluyor, annem yuksek lisans yaparken arapça öğrenmek adına ogretmen eşiyle uzun bir munasebeti oldu kadın dışarı cikmaya korkuyorum diyor bize kotu gozle bakiyorlar diyor okumus bilgili insanlar oysa, gelenlerin çoğu da böyle git bak hürriyet mahallesine sor adamlara suriyede ne is tutuyordun diye senden benden temiz gecmisleri var. Ülkede 5 milyon suriyeli var hepsi dediginiz gibi olsa ohoo..

Algı oluşturmayı sever bu ülkenin canlıları. Ülkenizdeki yerli yobazları bir temizleyin de sonra sıra başkalarına gelsin.

Algı oluşturmayı sever bu ülkenin canlıları. Ülkenizdeki yerli yobazları bir temizleyin de sonra sıra başkalarına gelsin.

Dostum bu mesele çok daha büyük bir mesele bunu kavrayamıyor musun? Bunlar mağara kaçkını yahu bu adamların burada ne işi var diye sormadan kendinize bakın diyorsun sonra efendime söyleyeyim ülkemin insanı algı yapmayı severmiş, yersen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Allahım bir insan maksimum bu kadar kör kalmak isteyebilir ya.
Hocam kızın kendi isteğinin olup olmamasının hiç bir önemi yok o yaşta bir kız evlenemez o yaşta üstüne çocuk sahibi olmak falan iğrenç şeyler o kız bebeklerle oynayacak yaştayken bebeği olması ne demek ya?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…