Çözüldü Paladins açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baran Ayvazson

Decapat
Makaleler
1
Yer
Muspelheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, birkaç gün önce Paladins'i yükledim oyuna girmeye çalıştığımda hirez ekranı geliyor mavi çubuk doluyor ve kapanıyor. Bunu nasıl düzeltirim?

İyi günler öncelikle oyunda 500 saat üzerinde bir deneyime sahip olduğum kadarı ile elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışıcam,bu adımları izlemenizi öneriyorum.
öncelikle "D:\SteamLibrary\steamapps\common\Paladins\Binaries\EasyAntiCheat" Klasörünü bulmanızı istiyorum, sizde Steam Library veyahüt nereden indirdiyseniz orda oyunun dosyası mevcut, hemen arından klasörün içinde yer alan "EasyAntiCheat" adlı uygulamayı açın, geri kalan kısmını görsellerde anlattım.
1. pgrk5qb.png
2. aa0odh2.png
İyi günler öncelikle oyunda 500 saat üzerinde bir deneyime sahip olduğum kadarı ile elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışacağım, bu adımları izlemenizi öneriyorum.
Öncelikle "D:\SteamLibrary\steamapps\common\Paladins\Binaries\EasyAntiCheat" klasörünü bulmanızı istiyorum, sizde Steam library veyahüt nereden indirdiyseniz orada oyunun dosyası mevcut, hemen arından klasörün içinde yer alan "Easy Anti-Cheat" adlı uygulamayı açın, geri kalan kısmını görsellerde anlattım.
1. pgrk5qb.png
2. aa0odh2.png

Bu yöntem işe yaramaz ise, Steam kütüphanesinden oyunun dosyalarını doğrulamanızı öneririm en son olarak Easy Anti-Cheat programını engelleyen bir tür yazılım veyahüt antivirüs programı kullanıyor olabilirsiniz, arkada çalışan uygulamalar ve antivirüs programınızı kapatım öyle denemenizi öneririm hiç olmadı güvenlik duvarı seçeneklerinden Easy Anti-Cheat uygulamasına izin vermeyi yani güvenilir listesine eklemeye çalışabilirsiniz.

Üzgünüm ama işe yaramadı
Aradan bir ay geçmiş ama işinize yarama şansı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Aradan bir ay geçmiş ama işinize yarama şansı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler işe yaradı.

1670150123899.png

bende böyle oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı