Paladins nasıldır?

Maeve denilen açıkçası salak karakter oynayabilen için biçilmiş kaftan. Tek gereken bıçakları tutturmak dünyanın en mobil karakteri falan herhalde çift zıplama nedir arkadaş? ve Viktor :/ Koşa koşa can yenileyen tek olayı ateş etmeye basmak olan diğer bozuk şampiyonumuz.
Oyuncu sayısı hala iyi ama çok bozuk karakterler var o yüzden çok kanser ediyor zevk alamıyorum.

Maeve denilen açıkçası salak karakter oynayabilen için biçilmiş kaftan. Tek gereken bıçakları tutturmak dünyanın en mobil karakteri falan herhalde çift zıplama nedir arkadaş? ve Viktor :/ Koşa koşa can yenileyen tek olayı ateş etmeye basmak olan diğer bozuk şampiyonumuz.
Çok katılıyorum bu arada maeve denen lanet karakter yüzünden oyundan soğudum.Sırf kanser diye bende skye oynayayım dedim ve bir tank var 5 Bin zırhı ve ondan biraz daha fazla canı vardı hatırlamıyorum tam skye ultisi attım adamın zırhı bile gitmedi sonra 2 mermi attı tek yedim bozuk çarlar var düzelmesi gereken.

Oynanır. Hatta daha geçen 4.sezon gelmiş olması lazım.

Karakter konusunda da bahsedildiği kadar dengesizlik yok. Sadece alt liglerde oynanması kolay karakterler kanser edebiliyor.

Artı -2 Eksi
Koga karakteri çok iyi. kan emici seçip adrenalin bağımlısı kartlarını kullanıyorum. Kesin beyaz nişangah ile sadece silahları kullanarak oynuyorum, baya kill alıyorum ve oynamasıda zevkli.İtemler dağlama ve kill to heal eşit gidiyorum daha sonra zırh, son olarak duruma göre item.

Yeni konular

Geri
Yukarı