Palit 3070 Gaming sistem CS:GO'da haritada yerler parlıyor

DavidCaine

Kilopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhabalar,
Ekran kartımı yeni değiştirdim. Değiştirmeden önce RX580 kullanıyordum ve böyle bir problemim yoktu. Yeni ekran kartım Palit 3070 Gaming rock. Denemediğim settings kalmadı. Yer hareket ettikçe parlıyor ve çok dikkatimi dağıtıyor sorunla ilgili bir video yükledim.
Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DDU ile driver temizleme yapmış mıydınız kart değiştirirken? Kayıtlı monitörü silme seçeneği de oluyor DDU'da, belki kontrast parlaklık gibi ayarlarınız sıfırlanmıştır.

Merhabalar,
Ekran kartımı yeni değiştirdim. Değiştirmeden önce RX580 kullanıyordum ve böyle bir problemim yoktu. Yeni ekran kartım Palit 3070 Gaming rock. Denemediğim settings kalmadı. Yer hareket ettikçe parlıyor ve çok dikkatimi dağıtıyor sorunla ilgili bir video yükledim.
Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
monitörde hdr açıkmı veya windowsun ayarlarında
Videoda normal gözüküyor bende

DDU ile driver temizleme yapmış mıydınız kart değiştirirken? Kayıtlı monitörü silme seçeneği de oluyor DDU'da, belki kontrast parlaklık gibi ayarlarınız sıfırlanmıştır.
Yeni windows kurdum bilgisayara tertemiz bir kurulum yaptım yani.
monitörde hdr açıkmı veya windowsun ayarlarında
Videoda normal gözüküyor bende
Hayır açık değil.

NVIDIA Denetim Masası ayarlarında 3D görüntü ayarı otomatik olarak kalite olarak seçilmiş olabilir. Ya uygulamanın karar vermesine izin verin ya da tercihlerimi kullan deyip performansı seçin.

1633082665375.png

Yeni konular

Geri
Yukarı