Çözüldü Palit 4060 Ti Jetstream kart Darkflash Pollux kasaya sığar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KEREM3492

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ5 12400f ;
Anakart: Biostar b760mx/2-E
Ekran Kartı: 4060ti 16gb 3x
Ram: 2x8 3200mhz xpg d35g rgb
Meslek
Yazılım
Kasam Darkflash Pollux mesh Rainbow kasa. Sizce sığar mı?

Screenshot_20230924_121822_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sığar hocam. Hayırlı olsun. Kasada 30 cm GPU desteği var. Kart ise 25 cm gözüküyor.
Kaynak:
Sığar hocam. Hayırlı olsun. Kasada 30 cm GPU desteği var. Kart ise 25 cm gözüküyor.
Kaynak:

Çözüm
Kaynak:

Sağ olun hocam aldım sayenizde cok teşekkür ederim.

Kaynak:

Bu ekran kartı sadece HDMI mi hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam, DP da var.

Dostum ekran kartından memnun musun?
Gayet memnunum rdr 2 gibi bi oyunda 70 fps felan aliyor catışma hariç en düşük 50 yi görüyor ama bütün garfikler en fulde 16gb oldugucicin vramde yetiyor

Dostum ekran kartından memnun musun?
Eğer discordunuz varsa iyi yanini vr kotu yayini gosterebilir oyublardaki fpsmi sizlere ekran yansitarak sunabilirim

Son düzenleme:
Gayet memnunum rdr 2 gibi bi oyunda 70 fps felan aliyor catışma hariç en düşük 50 yi görüyor ama bütün garfikler en fulde 16gb oldugucicin vramde yetiyor

Eğer discordunuz varsa iyi yanini vr kotu yayini gosterebilir oyublardaki fpsmi sizlere ekran yansitarak sunabilirim

Kanal yok dostum. Bilgiler için teşekkürler. Ben de aldım şu an en uygun kart bu model. VRAM son 3, 4 yılın en önemli gerçekliği olacağı için 16 gb mantıklı karar o zaman.

Kanal yok dostum. Bilgiler için teşekkürler. Ben de aldım şu an en uygun kart bu model. VRAM son 3, 4 yılın en önemli gerçekliği olacağı için 16 gb mantıklı karar o zaman.
Evet gta 6 yi rahat oynarsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı