Palit ekran kartı ve FSP PSU nasıldır?

Berke Şengezer

Centipat
Merhaba arkadaşlar yeni nesil ekran kartları ile sıfırdan toplamak istediğim bir sistem var. PSU markası FSP ve 3070 veya 3080 (daha karar veremedim) Palit Gamerrock serisi beni bilgilerinizle aydınlatabilir misiniz? :D

Merhaba arkadaşlar yeni nesil ekran kartları ile sıfırdan toplamak istediğim bir sistem var. PSU markası FSP ve 3070 veya 3080 (daha karar veremedim) Palit Gamerrock serisi beni bilgilerinizle aydınlatabilir misiniz? :D
İkisi de kalitelidir. Palit eski markalardandır zaten. FSP de oldukça kaliteli PSU üretimi yapar. Tam olarak hangi model PSU alacaktınız linkini atar mısınız?

Merhaba arkadaşlar yeni nesil ekran kartları ile sıfırdan toplamak istediğim bir sistem var. PSU markası FSP ve 3070 veya 3080 (daha karar veremedim) Palit gamerrock serisi beni bilgilerinizle aydınlatabilir misiniz? :D.

FSP dünyanın sayılı markalarından ekran kartı olarak Palit gamingpro öneririm.

Gamegaraj'dan almayı düşünüyorsunuz sanırsam, ürün linklerini ya da hazır sistem linkini verirseniz yardımcı olabiliriz.
Helios 7T-10 | Game Garaj sihirbazdan 3080 i ve 32 gb rami tercih ettim
Helios 7T-10 | Game Garaj bu kasanın aynısını pc toplama kısmından ekran kartı dışında aynı yaptığımda arasındaki fark 8 9k oynuyor acaba neden ?
İkisi de kalitelidir. Palit eski markalardandır zaten. FSP de oldukça kaliteli PSU üretimi yapar. Tam olarak hangi model PSU alacaktınız linkini atar mısınız?
Helios 7T-10 | Game Garaj buradaki model :D
FSP dünyanın sayılı markalarından ekran kartı olarak Palit gamingpro öneririm.

Gamingproya baktığımda sadece OC olan model kalmış bu devirde bilgisayar zor alınıyor 1 kaç tane bilgisayarcıya sorduğumda zaten bu en üst seviye ekran kartlarından OC ile ömrünü azaltma diyorlar. Sizce?

FSP, CORSAIR, COOLER MASTER, SEASONIC markalarının çok kaliteli ürünleri de var, kötü ürünleri de. Bu tür firmaların elite ürünleri olduğu için marka algıları çok iyi. FSP HYDRO G 750 WATT kullanıyorum. Hydro G serisi çok iyi mesela. Model model bakmak lazım.

FSP, Corsair, Cooler Master, Seasonic markalarının çok kaliteli ürünleri de var, kötü ürünleri de. Bu tür firmaların Elite ürünleri olduğu için marka algıları çok iyi. FSP Hydro G 750 Watt kullanıyorum. Hydro G serisi çok iyi mesela. Model model bakmak lazım.

FPS aurum 1200W Helios 7T-10 | Game Garaj bu kasanın 3080 3070 seçili ve 32 GB RAM'i olan model için fazla mı çünkü GameGaraj'da bu model dışında bütün PSU'lar Bronze

FPS aurum 1200W Helios 7T-10 | Game Garaj bu kasanın 3080 3070 seçili ve 32 GB RAM'i olan model için fazla mı çünkü GameGaraj'da bu model dışında bütün PSU'lar Bronze
32 GB RAM gelecek için iyidir. COD WARZONE sistemimde 16 GB RAM varken 10 GB civarı RAM yiyordu. 32 GB RAM kullanıyorum. WARZONE 13-14 GB yiyor. Oyun kötü programlanmış olabilir. Zamanına 8 GB RAM'li sistem kurmuştum BF4 çıkınca. Bf1 çıktı RAM yetmedi. Bütçen varsa fazla RAM göz çıkarmaz.

Geri
Yukarı