Palit ekran kartıları alınır mı?

kaanator26

Decapat
Daha fazla  
Palit INNO gibi ekran kartları 10 sene falan götürür mü yoksa ASUS MSI gibi markalar mı tercih edilmeli? Onlar da çok pahalı oluyor hazır sistemlerde.

Bütün kart markalarının kartları hemen hemen aynıdır soğutma dışında. Model asıl önemli olan şeydir. Mesela MSI taş gibi marka ama Ventus serisi en berbat markalardan bile katbekat kötü.

Zaten NVIDIA sümük gibi hiç bir firmaya chipset satmaz rahat ol.

10 yılın ne kadar uzun bir süre olduğunun farkında mısın? 10 yıl önce ülkede mülteci sorunu yoktu mesela o kadar uzak bir zaman. Kimse herhangi bir teknolojik ürün için 10 yıl garanti veremez.
Garanti verse de 10 sene sonra o kartın bir önemi kalmayacak. Şu an 10 sene önce çıkan GTX 780 ile güncel bir şey oynayabileceğini sanmıyorum.

Garanti verse de 10 sene sonra o kartın bir önemi kalmayacak. Şu an 10 sene önce çıkan GTX 780 ile güncel bir şey oynayabileceğini sanmıyorum.

Sürekli parça yenileyecek durumda olmadığımdan dolayı 10 sene falan götürmesi lazım 7 senedir 610M kullanıyorum bana hepsi güzel gelir zaten.

Eylül ayında GTX 980 10 yaşına girecek ve gayet de güncel oyun oynatıyor. Bir de RT + DLSS olduğunu düşün, bugünkü kartlar bakımları aksamadığı sürece daha uzun ömürlü bile olabilir.

Eylül ayında GTX 980 10 yaşına girecek ve gayet de güncel oyun oynatıyor. Bir de RT + DLSS olduğunu düşün, bugünkü kartlar bakımları aksamadığı sürece daha uzun ömürlü bile olabilir.
GTX 980 şu an GTX 1650 ayarında bir kart. Bu kartla güncel ne oynuyorsunuz? Üstüne bir de 200W çekiyor.

Geri
Yukarı