Palit GeForce GTX 1660 Super beyaz ışık yanıp sönüyor

yigittalhaa

Femtopat
Merhaba, Palit GeForcr 1660 Super ekran kartımın beyaz ışığı yanıp sönüyor. Görüntüde ve oyun oynarken bir sıkıntısı yok ve ışık yanıp hemen sönmüyor önce yanıyor sonra kademe kademe azalarak sönüyor.
Sizce bir sıkıntısı var mıdır?

Merhaba, Palit GeForcr 1660 Super ekran kartımın beyaz ışığı yanıp sönüyor. Görüntüde ve oyun oynarken bir sıkıntısı yok ve ışık yanıp hemen sönmüyor önce yanıyor sonra kademe kademe azalarak sönüyor.
Sizce bir sıkıntısı var mıdır?
Aynı kartı kullanıyorum sürekli yanıyor ışık. Palit yazılımı üzerinden bir kontrol et istersen.

Nasıl kontrol edebilirim? Anlatır mısınız biraz daha detaylı
Yardım eder misiniz?
Yazılım bende yüklü değil o yüzden yanlış bilgi vermek istemem. Fakat Palit'in yazılımı üzerinden o ışık kontrol edilebiliyor diye hatırlıyorum.

Yazılım bende yüklü değil o yüzden yanlış bilgi vermek istemem. Fakat Palit'in yazılımı üzerinden o ışık kontrol edilebiliyor diye hatırlıyorum.
Link bırakabilir misiniz? Ve sizce bağlantılarda bir sorun var mıdır oynarken bi sorun olmuyor ve ışık aniden değil kademeli olarak sönüyor tekrar kademeli olarak yanıyor.
Driver güncellemesi yapmadan önce böyle bir sıkıntısı yoktu driverını güncelledikten sonra oldu.

Link bırakabilir misiniz? Ve sizce bağlantılarda bir sorun var mıdır oynarken bi sorun olmuyor ve ışık aniden değil kademeli olarak sönüyor tekrar kademeli olarak yanıyor.
Driver güncellemesi yapmadan önce böyle bir sıkıntısı yoktu driverını güncelledikten sonra oldu.
Sürücüyü NVIDIA Experience üzerinden güncellediyseniz ve oyunlarda sıkıntı yoksa sorun yok demektir. Mobilde olduğum için link paylaşamıyorum maalesef.

Sürücüyü NVIDIA Experience üzerinden güncellediyseniz ve oyunlarda sıkıntı yoksa sorun yok demektir. Mobilde olduğum için link paylaşamıyorum maalesef.

Hocam teşekkürler neden olduğunu anladım bilgisayarı kurarken ASUS anakartın bir yazılımını indirmiştim Aura V-Sync diye bir şey var ondan kaynaklıymış yani dekoratif amaçlıymış.

Link bırakabilir misiniz? Ve sizce bağlantılarda bir sorun var mıdır oynarken bir sorun olmuyor ve ışık aniden değil kademeli olarak sönüyor tekrar kademeli olarak yanıyor.

Nefes alma LED stili olabilir mi? Klavyelerde var belki ekran kartı LED'inde de vardır diye düşündüm.

Geri
Yukarı