Palit GeForce GTX1650 GP vs Zotac GeForce GTX1650

Zubbezerretta

Centipat

Bilgisayarım çok iyi değil hatta çöp sayılır ama her şeye rağmen RAM'i 8 GB yapsam bir de yeni nesil bir ekran kartıyla az da olsa nefes aldırır gibi geliyor. Yenisini alamam param yok bende ekran kartı RAM alayım dedim RAM'i ayarladım ama ekran kartı olarak hangisini almalıyım emin olamadım. 1650'ler arasında en ucuz bu ikisi var AMD'de tercih edebilirim ama şu an kullandığım AMD ekran kartım 86 dereceleri gördü hiç uğraşamam AMD ile. Eğer bu ekran kartlarını kullanan birileri varsa yorumu nedir veya bu işten anlayan has kişiler bana yardımcı olabilir mi? (Bana Palit daha iyi gibi geldi)

Bilgisayarım Casper'in hazır sistemlerinden çocukluğumda alınmış zamanında bile çok iyi olmayan bir bilgisayar özellikleri;

400W PSU.
2 GB AMD R5 serisinden bir ekran kartı.
4 GB 1600MHz RAM.
Intel 3.70GHz 4.nesil işlemci (tam modelini hatırlamıyorum)
Anakartsa Casper'in adı sanı belli olmayan alalade bir anakartı.

HyperX Fury 8 GB 1600MGZ RAM takmayı düşünüyorum.

Önce bir sistemi tam olarak yazsan Intel diyorsun ama hangi Intel bir sürü Intel var RAM az tamamen bütün parçaları öğrenip yaz önce.

Az bir darboğaz olur.Ama çok sıkıntı olmaz İNNO3D'ye de bakmanı öneririm.Zamanının en iyi markalarından.Yıllar önce TR'den çekildiği için şimdi hiçkimse bilmiyor.Gayet kalitelidir.Eğer bulamazsan Palit'i öneririm.

Geri
Yukarı