Palit GP GTX 1660 Super 1905 MHz'ye çıkıyor

Fattalite

Picopat
Makaleler
2
Arkadaşlar 2. el bir Palit GP GTX 1660 Super aldım, kart GPU-Z'de tender test yapınca clock MHz değeri maksimuma çekince 1905 gibi değerlere çıkabiliyor, standart değerin üstünde. Bu normalidir? Bu karta sahip olanlar varsa rica etsem test edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal sanırım. Normalde öyle. Boost clock değerlerin üstünde bir değer görüyorum nedense ben de :) Şu an ki RTX 2060 bile öyle. 1960MHz oluyor, ama kendi boost clock değeri 1750MHz mi ne...Bunu daha önce hiç araştırmamıştım neden diye, açıkcası pek merak etmemiştim sorun değildir diye...

1830 olması lazım zaten boost clock değeri az bir miktar da sapabilir normaldir zaten anlık değer görüyorsunuz kağıt üstünde ki veriyi değil. Bire bir tutması gerekmiyor.

1830 olması lazım zaten boost clock değeri az bir miktar da sapabilir normaldir zaten anlık değer görüyorsunuz kağıt üstünde ki veriyi değil. Bire bir tutması gerekmiyor.
Arkadaşın model için Palit kendi sitesinde ki boost clock değeri;
Boost Clock​
1785 MHz​

Ben de merak ettim neden böyle diye şimdi :D

Boost Clock​
1785 MHz​

Boost Clock​
1785 MHz​

Yok mu bu karta sahip olan? GPU-Z üzerinden Render test yapsın ondada görelim maksimum kaça kadar çıkıyor.

Palit iyi marka hocam, daha ucuz. Şu an konu bu değil.

Arkadaşın ki bu sanırım. Sizin paylaştığınız "OC" ekli.

Arkadaşın ki bu sanırım. Sizin paylaştığınız "OC" ekli.
Arkadaşın ki de muhtemelen OC versiyonu bir daha kontrol etmesini tavsiye ederim.

Geri
Yukarı