Palit GTX 1650 Ti 4 GB nasıldır?

CyberTitan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende AMD RX 570 4 GB 256 bit ekran kartım vardı, yandı teknik servis bu ekran kartını takmak istediklerini ellerinde bulunmadıklarını söylüyorlar. Sizce nasıl bir kart acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tayvan malı. Yani kaliteli markalardan. Bu arada RX 570 hangi markaydı? Bende de var. Uzun zamandır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim.

Yorumlara bakacak olursak herkes memnun kalmış. Tayvan'dan kolay kolay kalitesiz marka çıkmaz. Ama PowerColor pek iyi bir marka değil diye biliyorum. AMD olarak en iyisi Sapphire, kullandığım için demiyorum. Palit eskiden tercih edilen bir marka değildi. Fakat son dönemlerde kullanıcısı artmaya başladı. En az Asus kadar kaliteli kendileri. Asus da, Palit de Tayvan malı. Sadece burada ki kişilerden yorum alarak, karar vermeyin derim. Öncelik olarak YouTube tercihiniz olsun. Karşılaştırma, sıcaklık değerleri ile ilgili videolar illa ki vardır. Ama hiçbir sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum.

bu konuda rahatsızım oyun performansı konusunda yardımcı olursanız çok güzel olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı