Palit GTX1660 SUPER GP OC vs GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC

Neden vazgeçtiniz? Çok daha güçlü bir kart 1660 Super modeline göre. Marka olarak, Gigabyte, Palit birbiri ile yakın ve güzel ürünler. Giriş seviyesi, soğutmaya bakarsak Palit markası daha iyi. Ama oyun için almazsanız da 5600 XT güçlü haberiniz olsun. İlla diyorsanız 1660 Super alacağım, Palit.

Neden vazgeçtiniz? Çok daha güçlü bir kart 1660 Super modeline göre. Marka olarak, Gigabyte, Palit birbiri ile yakın ve güzel ürünler. Giriş seviyesi, soğutmaya bakarsak Palit markası daha iyi. Ama oyun için almazsanız da 5600 XT güçlü haberiniz olsun. İlla diyorsanız 1660 Super alacağım, Palit.

Hocam zaten biliyorum bana parçaları mı öğretiyorsunuz yani piyasadaki tüm kartların ne güçte olduğunu biliyorum zaten ve bu konuda çok bilgiliyim ve zaten ben o parçayı eledim çünkü önce 1650S alim dedim sonra dedim 1660 Super ileriye dönük olur o yüzden buna karar verdim uzadıkca uzar bu ve mühendislik ve yazılım için topluyorum ve oyunda oynayacagım her gün ama en FPS manyağı değilim iadere etmeyi bilirim açıklamadaki PC me bakın onla idare ettim eski oyunları oynadım o yüzden gerek yok 5600XT alayim derken fiyat git gide artar.

Mech ve evoke modelleri sıkıntılı diye biliyorum.

Bende duymuştum oyle. Hocam kredi kartı taksit yaptırıcaktım 1660S Palit alacaktım kartda limit yok 1000TL limit olmadı bende 1650S alacağım 1660S ile pek fark yok 10 FPS bir şey ben zaten yazılım için topluyorum ve oyunda oynayacağım tavsiye nedir
Linkler:
Inno3d Gtx1650 Super Twin X2 Oc 4gb 128bit Gddr6 - n11.com INNO3D'de sıkıntı fanın çeğreği dışarda ve konumlandırma iyi değil gibi (bu arada OC yapacağım ona göre cevap verin)

.

Palit Gtx1650 Gp Oc 4gb 128bit Gddr6 - n11.com Palit'in (satıcısında hiç yorum yok sıkıntı olur mu)
birazdaha zorlarsam bunu alırım

Yakınlarımdan borç alabilirsem
bu olur ama sıkıntı burası osmaniye (adananın yanı) 40 41 derece oluyor

Bende duymuştum oyle. Hocam kredi kartı taksit yaptırıcaktım 1660S Palit alacaktım kartda limit yok 1000TL limit olmadı bende 1650S alacağım 1660S ile pek fark yok 10 FPS bir şey ben zaten yazılım için topluyorum ve oyunda oynayacağım tavsiye nedir
Linkler:
Inno3d Gtx1650 Super Twin X2 Oc 4gb 128bit Gddr6 - n11.com INNO3D'de sıkıntı fanın çeğreği dışarda ve konumlandırma iyi değil gibi (bu arada OC yapacağım ona göre cevap verin)

.

Palit Gtx1650 Gp Oc 4gb 128bit Gddr6 - n11.com Palit'in (satıcısında hiç yorum yok sıkıntı olur mu)

birazdaha zorlarsam bunu alırım

Yakınlarımdan borç alabilirsem
bu olur ama sıkıntı burası osmaniye (adananın yanı) 40 41 derece oluyor
Oyundan oyuna değişiyor aslında bazı oyunlarda 30 fps fark bile var.

Hocam Galax.

Oyundan oyuna değişiyor aslında bazı oyunlarda 30 FPS fark bile var.

Evet doğru CS:GO'da 30 FPS vardı da ben rekabtci sevmem girersem Fortnite daha çok hikaye aksiyon açık dünya ve güzel grafikli oyunlar otür oyunlarda da Max 10 FPS oluyor bazen 5 3 ama OC ile farkı biraz kapatırım hangi kart OC'ye uygun Galax, INNO, Palit, MSI ama zorlarsam.

Geri
Yukarı