Palit NVIDIA GeForce RTX 3070 Gaming Pro V1 15.700 TL!

Ya arkadaşlar bişeyden haberiniz olmadan niye böyle boş boş konuşuyosunuz ki? Ethereum fiyatından haberiniz var mı sizin?
Kötü bir şey söylememiş, demek ki arkadaş günlük ethereum piyasasını takip etmiyor ve daha da neden düşeceğinin cevabını arıyor. Ben de aynı durumdaydım şimdi siz yazınca haberim oldu. Neye yükseldiğinizi anlayamadım tam olarak. Bilmemek kötü bir şey değil.

Ya arkadaşlar bişeyden haberiniz olmadan niye böyle boş boş konuşuyosunuz ki? Ethereum fiyatından haberiniz var mı sizin?
Stok sorunu bence yok stokçuluk sorunu var onlar da telaş yaptı ama yine de temkinliler. Daha düşmesi gerek. Şey de var bir malın bir fiyatı olur o fiyat bu değil. Ben kripto paralar böyle giderse 14'lere düşer diye düşünüyorum.

Birader bana niye yürüyosun? Haberim olsa niye adama sorayım, gereksiz agresiflik yapma ben bir şey bildiğimi iddia etmedim.

Benim var. %15 düşmüş bugün. BTC'den daha hızlı düşmüş.

Ağzın bal yesin dostum, duyum muyum bişey mi aldın bu konuda? Stok sorunu çözülüyor mü yoksa?
Ekran kartı ve chipset üreticilerinin güvenilir ve mantıklı açıklamalarının yanı sıra kripto piyasasının sert bir düşüşte olması kaçınılmaz bir indirime gidilmesi anlamı taşıyor. Bize şimdilik sabretlek kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı