Palit RTX 2060 alınır mı?

Bir kampanya sayesinde ASUS Dual modelini oldukça uygun bir fiyata aldım, arada yine fiyat farkı vardı 200 lira kadar ben de sürekli PC değiştiren biri değilim 8 yılda bir PC satın alıyorum o yüzden paraya kıyıp aldım, attığınız linkte 3700 lira fiyat demiş MediaMarkt'ta ise ASUS Dual 3999 lira bence ASUS'u alın. ASUS GEFORCE DUAL-RTX2060-A6G-EVO 6GB GDDR6 192bit 1725Mhz OC 1xDVI 2xHDMI 1xDP Ekran Kartı NVidia (mediamarkt.com.tr)
Bunu alacağım o zaman. 3800 TL burada da.
Edit; Oyun performansından memnunsunuz değil mi?

Bunu alacağım o zaman. 3800 TL burada da.
Edit; oyun performansından memnunsunuz değil mi?

Aşırı derecede memnunum, tavsiye ederim. Günlük kullanımda 60 dereceye kadar fanları dönmediği için ses yapmaması çok iyi ve ben ekran kartsız bir PC'den geçtiğim için benim için resmen bir devrim oldu ,bir oyuna girdiğimde önerilen ayarları ultrada gördüğümdeki mutluluğu anlatamam, tavsiye ederim.

Bir kampanya sayesinde ASUS Dual modelini oldukça uygun bir fiyata aldım, arada yine fiyat farkı vardı 200 lira kadar ben de sürekli PC değiştiren biri değilim 8 yılda bir PC satın alıyorum o yüzden paraya kıyıp aldım, attığınız linkte 3700 lira fiyat demiş MediaMarkt'ta ise ASUS Dual 3999 lira bence ASUS'u alın. ASUS GEFORCE DUAL-RTX2060-A6G-EVO 6GB GDDR6 192bit 1725Mhz OC 1xDVI 2xHDMI 1xDP Ekran Kartı NVidia (mediamarkt.com.tr)
ooooo hemşeriz hemde atakumdasın benle aynı yerde oturuyorsun fakat sen rtx 2060 super olan modelimi sormuştun palit modelinin çünkü eğer palitin rtx 2060s yi bırakıpta rtx 2060 asus dual aldıysan bana kalırsa birazcık hata yapmış gibi olursunuz ama sorun olmaz fps değerleri umarım iyidir bol fpsler ! :)

Ooooo hemşeriz hem de atakumdasın benimle aynı yerde oturuyorsun fakat sen RTX 2060 Super olan modelimi sormuştun Palit modelinin çünkü eğer Palit'in RTX 2060S'yi bırakıpta RTX 2060 ASUS Dual aldıysan bana kalırsa birazcık hata yapmış gibi olursunuz ama sorun olmaz FPS değerleri umarım iyidir bol FPS'ler! :)

Hayır normal 2060 modelini sormuştum super modelini düşünmüyordum hemşerim :) teşekkür ederim uyardığın için.

Geri
Yukarı