Palit RTX 3050 6.464 TL

300-400 TL pahalıya RX 6600 varken alınmaz.
Hocam şunları yazmayın artık.
O zaman hem gaming hem rendering yapılacaksa, CUDA teknolojisinden yoksun olduğu için bu fiyatlara RX 6600 XT alınmaz.

Şu indirim köşesindeki konuları bir rahat bırakın artık.
Gayet güzel indirimde bile böyle şeyler yazmayın.

AMD düşünenler için evet. RTX düşünenler için uygun.

RTX 3050 ile kimse "RTX" açamaz. Çünkü kart RTX açılmadan bile kendini zor taşıyor.
Hocam şunları yazmayın artık.
O zaman hem gaming hem rendering yapılacaksa, CUDA teknolojisinden yoksun olduğu için bu fiyatlara RX 6600 XT alınmaz.

Şu indirim köşesindeki konuları bir rahat bırakın artık.

Sadece render alacak kişi alabilir. Ama oyun oynayan kitle çok daha fazla. Üstelik render alan kitle çok daha pahalı kartlara bakıyor. Ne kadar büyük kitleye hitap edersem o kadar iyi.

AMD düşünenler için evet. RTX düşünenler için uygun.
AMD kanadında tabii ki RT performansı daha düşük, fakat ben sadece DLSS ve RT için biraz daha para koyup 6600 almak varken 3050 almayı tercih pek etmezdim. Bu daha çok kişisel bir tercih elbette. Bana göre çok da mantıklı bir tercih değil fakat RT ve DLSS olayına önem veren biri için belki tercih edilebilir.

Sadece render alacak kişi alabilir. Ama oyun oynayan kitle çok daha fazla. Üstelik render alan kitle çok daha pahalı kartlara bakıyor. Ne kadar büyük kitleye hitap edersem o kadar iyi.
Hem gaming hem rendering atan kitle de çok küçük bir kitle değil. Günümüzde her iş bilgisayardan yapılıyor. Her kullanıcının 10'da 7'sinde Adobe programları vardır.

Rander süreleri için;

Ayrıca, "alınmaz" yerine "rendering yapacaklar için ideal" yazarsanız her 2 kitleye de hitap etmiş olurusunuz. Bilginize.

Son düzenleme:
Hem gaming hem rendering atan kitle de çok küçük bir kitle değil. Günümüzde her iş bilgisayardan yapılıyor. Her kullanıcının 10'da 7'sinde Adobe programları vardır.

Onların çoğu yüksek kartlara yöneliyor🙂 Türkiye'de yaşamıyor sonuçta hepsi.

Yeni konular

Geri
Yukarı