Palit RTX 3060 12 GB alınır mı?

Dostum her NVIDIA kart sorusunun altına AMD önermek saçma değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki şu videodaki arkadaşın başına gelen gibi bir şeye şahit oldu. Gidip alır mı sence.

Soruya gelirsek bence alınır, 3060 12 GB, 1080p sistemler için iyi bir tercih.

Zotac daha iyi olur ayrıca 100TL farkla Amazon'dan alabilirsin.
Ve RX6700 ile aralarında o kadar fazla performans farkı yok ama hem soğutması daha iyi olacak hem de performansı biraz daha iyi olacak bir kart RX6700.

Dostum her NVIDIA kart sorusunun altına AMD önermek saçma değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki şu videodaki arkadaşın başına gelen gibi bir şeye şahit oldu. Gidip alır mı sence.

Soruya gelirsek bence alınır, 3060 12 GB, 1080p sistemler için iyi bir tercih.
RX 500 serisinde normal. 6000 serisinde söz konusu değil böyle bir şey. Güncel ekran kartlarında sadece RX 500'de WattMan sorunu var. Hepsinin altında AMD önermemizin sebebi daha mantıklı olması. Akıl, mantığınız var ve fanboyluğunuz yoksa AMD'nin daha mantıklı olduğunu görebilirsiniz. Çok daha iyi özellikteki ekran kartı bu karttan daha ucuz.

Zotac daha iyi olur ayrıca 100TL farkla Amazon'dan alabilirsin.
Ve RX6700 ile aralarında o kadar fazla performans farkı yok ama hem soğutması daha iyi olacak hem de performansı biraz daha iyi olacak bir kart RX6700.
Bu 8gb hocam.

RX 500 serisinde normal. 6000 serisinde söz konusu değil böyle bir şey. Güncel ekran kartlarında sadece RX 500'de WattMan sorunu var. Hepsinin altında AMD önermemizin sebebi daha mantıklı olması. Akıl, mantığınız var ve fanboyluğunuz yoksa AMD'nin daha mantıklı olduğunu görebilirsiniz. Çok daha iyi özellikteki ekran kartı bu karttan daha ucuz.

Bu 8 GB hocam.

Ah fark etmemiştim teşekkürler uyardığınız için
Palit de alınır ama az daha artarsa bunlar daha iyi olur

Az daha artarsa

ROG soğutmasıyla aynı soğutma performansı var. Ayrıca 3060'dan çok daha performanslı.

Yeni konular

Geri
Yukarı