Palit RTX 3060 Dual 9500TL

Bu kartın 1-2 canlı testi gelmeden tam mevzuyu anlamayacağız sanırım. PC Hocası'na baktın mı 3060 Ti'ı yerden yere vuruyor ama Hardware Unboxed'a göre hiç de böyle bir ortam yok.

Eki Görüntüle 1383967

PC hocasındaki gibi 3060 Ti'ı geçse bu kart F/P kralı olur 3060 Ti bu gidişle 12.8K'ya çıkmışken.

PC hocasındaki gibi 3060 Ti'ı geçse bu kart F/P kralı olur 3060 Ti bu gidişle 12.8K'ya çıkmışken.

Kart aynı kart, bir bellek değiştirip iki güç tüketimi artırdılar oldu sana OC yapılmış 6600 XT. KitGuru'nun yaptığı testlerde en az fark bu ikisi arasında görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni tanıtıldı deniyor ama gittigidiyorda satılıyor olması biraz şüphelendirdi, aslı nedir olayın?

Bu kart çok hoş. Nihayet Navi 22 mimarisine ek bir kart geldi ve oldukça da agresif bir model oldu. 6800'ün yokluğunda bu kart o fiyat skalasını bir dengeye sokacaktır.
Bir tanıdığa sistem toplatıyorum. Bazı parçaları aldı. 8400 TL'den RTX 3060'ı sundum, kaçırdı. 8900 TL'den sundum, kaçırdı. Şimdi RX6000'e yönlendirmeye çalışıyorum ama zamanında MSI RX5600 XT'den sorun yaşadığı için ille de yok diyor. Sanıyorum TR'de RTX 3060'ı öyle ya da böyle sattıracaklar. Bu da yeni RX6000 kartlarının fiyatlarına olumlu şekilde yarayacaktır. He dövizin kısmi etkisi olur ama gökten LHR tanrısı inse bile TR tarafında AMD kartlarının fiyatları artarsa baş sorumlular yine satıcılar olacaktır.

Geri
Yukarı