Palit Dual RTX 3060 8937 TL

Kargo ve vergi dahil fiyat, 2 yıl Amazon İngiltere garantili. Ödemeyi TL yerine sterlin cinsinden yaparsanız bankanız bir miktar daha az çekecektir hesabınızdan. (Amazon GBP - TL kurunu yüksekten hesaplıyor)

Tasarımı tek bana mı iğrenç geliyor?

Inno3D Nvidia GeForce RTX3060 Twin x2 OC 12GB LHR 192Bit DX12 PCI-e 4.0 GDDR6 Ekran Kartı N30602-12D6X-11902120H | GarajOnline

Bu daha iyi bence.

Valla tavsiye olarak Türk sitelerini öneren arkadaşların garanti için o Türk siteleri ile bilhassa da Penta ile muhattap olmalarını salık veriyorum. Kullanıcı hatası diyip kartınızı geri yolladıklarında Amazon’un kıymeti anlaşılır ama iş işten geçmiş olur.

Valla tavsiye olarak Türk sitelerini öneren arkadaşların garanti için o Türk siteleri ile bilhassa da Penta ile muhattap olmalarını salık veriyorum. Kullanıcı hatası diyip kartınızı geri yolladıklarında Amazon’un kıymeti anlaşılır ama iş işten geçmiş olur.

Direk marka ile iletişime geçiyorum her seferinde. Gram sorun olmuyor.

Garantisine bir şey diyen yok ancak model olarak daha kötü değil mi?

Geri
Yukarı