Palit RTX 3060 vs INNO3D RTX 3060

@Teğmen34 NVIDIA almak istiyor olabilir, ben saldım açıkçası. Zorlamamak lazım.

Ben de RTX ve DLSS için NVIDIA tercih ettim.

Şekil A işte, isteyen alsın 3060'ı. Ha benim tavsiyem kas gücünden dolayı 6600 XT, ayrıca Radeon Software'ı da daha başarılı buluyorum GeForce Experience'tan. NVIDIA Kontrol Paneli de fena değil ama Radeon Software'ın ayrı bir çekiciliği var. Tamamen kişisel tercih.

Kıymetli dostlar, kaleminize ilminize sağlık. Açıkcası youtube'da bazı videoları izlemekten başka başvurabileceğim kaynağım yok. O yüzden fikirleriniz, yönlendirmeleriniz önemli. RX5500XT kullandım, yeterli değildi bekledim ve yeni kart almak üzere sattım. O kadar çok araştırdım ki beynim yanmış durumda. RX6600XT ile RTX3060 incelemerinide FSR ve DLSS teknolojisinide çok araştırdım. Araştırdıkça kafam iyice karıştı. Kullandığım monitörüm G-Sync teknolojisine sahip, işlemcim i7 10700F. Ne fark edecek bilemiyorum ama bu yüzden bilgisayarımda Nvidia ekran kartım olsun istedim. Derseniz ikiside olmasın gerçekten şimdi RX6600XT almaya hazırım. Teşekkür ederim herkese.
Bu yazdığım için özür dilerim ama şunu almak varken: Asus ROG Strix Radeon RX 6600 XT OC ROG-STRIX-RX6600XT-O8G-GAMING 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com nasıl gidip de Palit 3060 mı INNO3D 3060 mı diyebiliyosun.
Estf. yol göstermenize ihtiyacım var. Bu akşam şu kartlardan birini satın alayım istiyorum.

Kıymetli dostlar, kaleminize ilminize sağlık. Açıkçası YouTube'da bazı videoları izlemekten başka başvurabileceğim kaynağım yok. O yüzden fikirleriniz, yönlendirmeleriniz önemli. RX 5500 XT kullandım, yeterli değildi bekledim ve yeni kart almak üzere sattım. O kadar çok araştırdım ki beynim yanmış durumda. RX 6600 XT ile RTX3060 incelemerini de FSR ve DLSS teknolojisini de çok araştırdım. Araştırdıkça kafam iyice karıştı. Kullandığım monitörüm G-Sync teknolojisine sahip, işlemcim i7 10700F. Ne fark edecek bilemiyorum ama bu yüzden bilgisayarımda NVIDIA ekran kartım olsun istedim. Derseniz ikisi de olmasın gerçekten şimdi RX 6600 XT almaya hazırım. Teşekkür ederim herkese.

Estf. Yol göstermenize ihtiyacım var. Bu akşam şu kartlardan birini satın alayım istiyorum.

Ne demek kardeşim. Attığım ROG STRIX olanı alırsan çok daha sağlıklı olur.

Kıymetli dostlar, kaleminize ilminize sağlık. Açıkçası YouTube'da bazı videoları izlemekten başka başvurabileceğim kaynağım yok. O yüzden fikirleriniz, yönlendirmeleriniz önemli. RX 5500 XT kullandım, yeterli değildi bekledim ve yeni kart almak üzere sattım. O kadar çok araştırdım ki beynim yanmış durumda. RX 6600 XT ile RTX3060 incelemerini de FSR ve DLSS teknolojisini de çok araştırdım. Araştırdıkça kafam iyice karıştı. Kullandığım monitörüm G-Sync teknolojisine sahip, işlemcim i7 10700F. Ne fark edecek bilemiyorum ama bu yüzden bilgisayarımda NVIDIA ekran kartım olsun istedim. Derseniz ikisi de olmasın gerçekten şimdi RX 6600 XT almaya hazırım. Teşekkür ederim herkese.

Estf. Yol göstermenize ihtiyacım var. Bu akşam şu kartlardan birini satın alayım istiyorum.

NVIDIA kartlari daha stabil calisir pahalidir ama yazilimsal olarak iyidir ve birçok oyunla beraber calisir bu da optimiziye etkiler DLSS ve RTX teknolojisinde ise onde zaten.

3060 Ti ile eşit kas gücüne sahip olduğu için sizin için çok daha sağlıklı olur. Ayrıca AMD FSR destekleyen oyunlarını artırabilirse çok çok daha iyi olur. Neyse karar sizin tabii ki.

Geri
Yukarı