Palit RTX 4060 mı INNO3D RTX4060 mı?

toparlar48

Hectopat
Merhaba, şu 2 ürün arasında kaldım. Fiyat farkı yok denecek kadar az, hangi ürün soğutması, uzun ömürlülüğü bir sorun olduğunda teknik desteği çok iyi, olan hangisi ise onu önerir misiniz? Sizce hangisi olmalı? Bu ürünleri bu siteden alacağım bir de bu site güvenilir mi?

Merhaba, şu 2 ürün arasında kaldım. Fiyat farkı yok denecek kadar az, hangi ürün soğutması, uzun ömürlülüğü bir sorun olduğunda teknik desteği çok iyi, olan hangisi ise onu önerir misiniz? Sizce hangisi olmalı? Bu ürünleri bu siteden alacağım bir de bu site güvenilir mi?
Palit RTX4060 Dual OC 8 GB 128bit GDDR6 (NE64060T19P1-1070D) ekran kartı.

Palit.

Palit RTX4060 Dual OC 8 GB 128bit GDDR6 (NE64060T19P1-1070D) ekran kartı.

İkisinin de distribütörü eksa bilgisayar diye biliyorum, ve ikisi arasında kesinlikle Palit'i tercih ederdim.
Ek olarak Palit'in 1660S'ini kullanıyorum. Daha önce de birçok modelini kullanmıştım, başarılı buluyorum soğutma konusunda.

Geri
Yukarı