Palit RTX 4060 Ti 16 GB mı yoksa MSI RX 6800 Gaming Z Trio mu?

goblinfic5

Hectopat
Daha fazla  
İşlemcimi ve ekran kartımı yükseltme kararı aldım. İşlemcim AMD Ryzen 7 5700X olacak hangi kartı almalıyım? Monitörümde FreeSync var G-Sync yok.

İkisi de değil. Bütçeniz en fazla ne kadar?

En fazla 18000 TL ve 650W PSU'ya sahibim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

6800 daha fazla FPS vermezmi hocam.

Fiyat konusunda problemim yok hocam ben rekabetçi oyunlar oynuyorum hangisi daha yüksek FPS ise onu almak tercihim ama emin değilim.
Aldığınız FPS 3 aşağı 5 yukarı aynı olur. Bazı oyunlarda 6800 bazı oyunlarda 7700xt biraz öne geçebiliyor. Şahsen RX6800 sahibi olarak şuan yeni kart alacak olsam 7700xt tercih ederdim. Zaten FPS oynuyorsanız 1080p'de olabildiğince yüksek fps almaya çalışırsınız. O yüzden VRAM falan da sıkıntı olmaz.

2. el bakarsanız rx6800 F/P olarak öne geçer tabii.

6800 daha fazla FPS vermezmi hocam.
Fiyat konusunda problemim yok hocam ben rekabetçi oyunlar oynuyorum hangisi daha yüksek FPS ise onu almak tercihim ama emin değilim.
Sadece CS 2'de biraz önce RX 6800. Diğer oyunlarda fark yok. Hem daha yeni hem daha teknolojik olması açısından 7700 XT daha mantıklı.

RX 6800 sıfır olarak alınmaz. Eski bir kart çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı