Elektronik Palit RTX 4070 Super 24.368 TL

4070 supere deger mi diyorsunuz 24 bin cok pahali gelmedi bana nedense 😅
Hocam son karar yine tabii sizin ben sadece bu kartın 4070 ile aynı fiyatta olması gerektiğini belirtiyorum mesela en ucuz 4070 şu an 21.400 lira, bu kartında piyasa değeri o civarda olması gerek ama fazlası bana batmaz diyorsanız yine de alabilirsiniz diğer sitelere kıyasla yine uygun.

Hocam son karar yine tabii sizin ben sadece bu kartın 4070 ile aynı fiyatta olması gerektiğini belirtiyorum mesela en ucuz 4070 şu an 21.400 lira, bu kartında piyasa değeri o civarda olması gerek ama fazlası bana batmaz diyorsanız yine de alabilirsiniz diğer sitelere kıyasla yine uygun.

RX 6700'u ne kadara satabilirim sizce? 1 sene 2 aylik kart ortalama.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 6700 den 4070 ti veya 4080 ti a geçmek mantıklı mı şuan. RX 6700'i kaçtan çıkartabilirim acaba elimden.
6700XT ler bile 2.elde 7-7.5 a rahatça bulunabiliyorken 6K nın üstünü kimse vermez. Üstüne de 22-23K ekleyip 4070 Ti almak pek akıl işi değil. 2 kat performans kazanımı için 5 kat fazla verirsin değmez.

6700XT ler bile 2.elde 7-7.5 a rahatça bulunabiliyorken 6K nın üstünü kimse vermez. Üstüne de 22-23K ekleyip 4070 Ti almak pek akıl işi değil. 2 kat performans kazanımı için 5 kat fazla verirsin değmez.
Bende oyle düşünüyorum vazgectim hocam suan oynayamadigim oyun yok zaten 2k da bazi oyunlarda ultradan yükseğe cekiyorum.

Piyasadaki 4070 ler bittiği zaman o fiyata çekerler. Firmalar ayaklarına sıkmak istemediği için aynı msrp kartı daha yüksek fiyata listeliyorlar ki millete 4070 gibi bir seçenek de doğsun ve kartlar ellerinde patlamasın.

RX 6700'u ne kadara satabilirim sizce? 1 sene 2 aylik kart ortalama.
2. el kart piyasasına dair zerre bilgim yok maalesef.

Piyasadaki 4070 ler bittiği zaman o fiyata çekerler. Firmalar ayaklarına sıkmak istemediği için aynı msrp kartı daha yüksek fiyata listeliyorlar ki millete 4070 gibi bir seçenek de doğsun ve kartlar ellerinde patlamasın.
İlk bu stoklar eriyecek ondan sonra super yeni standart olana kadar büyük ihtimal yüksek fiyata keyfi koyarlar çünkü zamanında hatırlıyorum yeni kartları MSRP'den çıkartmışlardı bizim ülkemizde de.

4070 ile 4070 ti arasındaki hayali boşluğu bu kart ile dolduruyorlar ama fiyat biraz anlamsız. Güç olarak 4070 ti'a daha yakın bir kart ancak ben olsam bu seviyede para vereceksem daha future proof opsiyon olan 4070 ti super'i beklerdim. 16 gb vram, ti'dan %25 daha fazla cuda çekirdeği vs derken ben bile elimdeki 4070ti'ı satıp yerine 4070ti super alsam mı diye düşünmedim değil :D

Konudan bağımsız ne diyorsun kardeşim sen. Ne dedin mesela şimdi? Btw ne demek biliyor musun? Bu arada demek. Asus tuf bu arada dedin ne anlama geliyor bu bomboş mesajın? Saçma sapan kalitesiz bir dil oturmuşsunuz kendinize olur olmadık yerde saçmalıyorsunuz.

Bekleyelim fiyatlar düşer düşüncesinde olan varsa öyle bir yanılgıya kapılmasın. Elinizde nakit varsa ve indirim gelir diyorsanız pişman olursunuz. Bu kartlar evet beklenildiği fiyattan çıkmadılar ama bu paralara bir daha bulamayabilirsiniz.

Geri
Yukarı