Palit RTX 4090 GameRock OC alınır mı?

XperiaTR

Kilopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Merhaba, Palit RTX 4090 GameRock OC alınır mı arkadaşlar?

Birisi Palit için şöyle bir şey söylemiş, "Bullzoid, Youtube'da PCB'sini incelemişti ve bu modelin Nvidia referans PCB'sinden bile alt seviye olduğunu söylemişti."

Bu da videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce 4090'da Palit kötü müdür? Şu an stoklarda
4090 Palit GameRock OC,
Colorful RTX4090,
Zotac GAMING RTX 4090 Trinity,
modelleri var.
Ben Palit GameRock OC almayı düşünüyorum. Yanlış bir tercih mi bilemedim. Ben GameRock'u üst düzey olarak biliyordum. 3090'da çok iyiydi; 4090'da iyi midir, değil midir? Bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba, Palit RTX 4090 GameRock OC alınır mı arkadaşlar?

Birisi Palit için şöyle bir şey söylemiş, "Bullzoid, Youtube'da PCB'sini incelemişti ve bu modelin Nvidia referans PCB'sinden bile alt seviye olduğunu söylemişti."

Bu da videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce 4090'da Palit kötü müdür? Şu an stoklarda
4090 Palit GameRock OC,
Colorful RTX4090,
Zotac GAMING RTX 4090 Trinity,
modelleri var.
Ben Palit GameRock OC almayı düşünüyorum. Yanlış bir tercih mi bilemedim. Ben GameRock'u üst düzey olarak biliyordum. 3090'da çok iyiydi; 4090'da iyi midir, değil midir? Bunun hakkında bilgisi olan var mı?
Hocam bende çok araştırdım birçok forumda palitin iyi olduğunu söylediler test videolarındada bir eksi yanını görmedim aldım direk dün itibariyle fiyatıda uygun indirimdeydi

Hocam bende çok araştırdım birçok forumda palitin iyi olduğunu söylediler test videolarındada bir eksi yanını görmedim aldım direk dün itibariyle fiyatıda uygun indirimdeydi
Nereden ne kadara aldınız hocam, Bu videoya göre PCB kalitesimi kötü Palitin anlamadım bilen birisi varsa bilgi verebilir mi

Yeni konular

Geri
Yukarı