Palit RTX2070 SUPER JS alınır mı?

Arvas

Centipat
Bu kartı almayı düşünüyorum. Bütçeme göre en iyisi bu piyasada. Site güvenilir midir? İlk defa gördüm alışveriş yapmış olanlar varsa fikir almak isterim. Palit kaliteli midir? Ülkemizde pek yaygın değil.

İnceleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Farklı kartların Benchmark'ı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
F/p olarak önerilen bir kart, gördüğüm kadarıyla.

Bu kartı almayı düşünüyorum. Bütçeme göre en iyisi bu piyasada. Site güvenilir midir? İlk defa gördüm alışveriş yapmış olanlar varsa fikir almak isterim. Palit kaliteli midir? Ülkemizde pek yaygın değil.
Sitem, Akakçe'de de satış yapıyor bence bir sıkıntı çıkmaz, tabi araştırıp yorumlarını okuyun.
Kart nasıldır peki üzer mi?
Üzmez.

Palit ülkemiz de yaygın kullanılmıyor ama yurt dışında fazlaca kullanılan bir ürün. Ülkemizde ki servis, garanti durumları nedir bilmiyorum. Yani aldığınız da bir sorun çıktığın da muhatap olarak kimler karşınıza çıkıyor iyi araştırın derim. Bunun dışında kötü bir markadır diyemem, üzmez açıkcası. 3800 TL ama bana biraz pahalı gibi geldi.

2070S yerine RX 5700 XT düşünebilirsiniz. Daha ucuz hem de bütçeyi de zorlamamış olursunuz. Karar sizin ama nacizane tavsiyem sadece.

Siteyi bilmiyorum yorum yapamayacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı