Palm grip için 1000-1200 TL mouse önerisi

Letharia Vulpina

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Şu an kullandığım fare çok terletiyor bu yüzden değiştirmek istiyorum. Palm grip olarak 1000-1200 arası terletmeyen güzel bir fare önerebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba,

Şu an kullandığım fare çok terletiyor bu yüzden değiştirmek istiyorum. Palm grip olarak 1000-1200 arası terletmeyen güzel bir fare önerebilir misiniz?
Pulsefire Haste. Delikli yapı terletmeyi en aza çekiyor. Palm'a uyumlu muydu hatırlamıyorum şuan. Uyumlu olmayabilir. @RadaSchumi @Kaan Diktaş

Sipariş verdim, teşekkürler hocam @SadeceYiğit

@SadeceYiğit hocam tekrardan merhaba, fare geldi şu an gayet hoş ve rahat, sadece bir konuda bilginiz var mı diye soracaktım, DPI lock tuşu bulunuyor detaylarında ve sanırım Glorious Core üzerinden ayarlanan DPI kitliyor direkt. 1600 olarak ayarladım ama beceremedim. Bilginiz var mı?

Sipariş verdim, teşekkürler hocam @SadeceYiğit

@SadeceYiğit hocam tekrardan merhaba, fare geldi şu an gayet hoş ve rahat, sadece bir konuda bilginiz var mı diye soracaktım, DPI lock tuşu bulunuyor detaylarında ve sanırım Glorious Core üzerinden ayarlanan DPI kitliyor direkt. 1600 olarak ayarladım ama beceremedim. Bilginiz var mı?
Çözdüm hocam , basılı tuttuğum süre boyunca ayarladığım DPI ayarında kullanıyormuşum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı