Palm grip mouse önerisi

ZAFER ABİ

Centipat
Daha fazla  
Fırsat: Razer Viper V2 Pro - ultralight kablosuz e-Sports oyun faresi (30k DPI optik sensör, HyperSpeed kablosuz teknolojisi, gen-3 optik fare anahtarları, 5 DPI seçeneği) beyaz Amazon.com.tr

Arkadaşlar yav şu mouse olayında yeminle çıkmaza giriyor insan.
Hangisini alacağımı şaşırdım ya seçenek çok ama hangisi sağlam ve dayanıklı uzun ömürlü FPS oyunu oynamak için Valorant ve benzeri. Bu mouse hakkında iyi diyen de var 3 ayda scrol tekerleği bozuldu diyen de var. DeathAdder v2'nin tipi bozuk almak istemiyor V3 Pro'da ele oturabili de oturamaz da deniyor büyük mouse diyorlar. Rival 650 kadar büyük mü yani anlayamadım kararsız kaldım. Ne yapacağım ben yav? DeathAdder V3 Pro sipariş ettim iptal ettim bir daha iyi değil diyen de var programını beğenmeyen var bir de mouse düz çizgide gitmesi için bir ayar var bu Razer'larda o yokmuş herhalde o yönüyle de bende 1 puan kırıldı Razer'a karşı. Logitech G PRO alayım dedim onun da Superlight diye 1 modeli var bir de Superlight 2 diye bir modeli var farkı ne anlamadım. Razer'ın tek beğendiğim yanı 30.000 DPI 700+ IPS olması onun haricinde tasarım sıfır maalesef görsellik sıfır. V3 Pro'da bana göre ışıklı mışıklı bir şey yapaydınız bari o ne öyle kara yumurta gibi mouse mu olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Lamzu Thor'nu düşünür müsün?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Lamzu Thor'nu düşünür müsün?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lamzu thorn ve DeathAdder V2 Pro'ya sahibim ikisi de çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı