R5 7500F için termal macun önerisi

Mx6 en ucuz 350 400tl. Ona vereceğine 1 gram kyronaut alır 275 veya 225e hydronaut. Eğer mx6 alacaksa 100 daha koyar 4gram hydronaut alır
Siz sanırım gramına bakmıyorsunuz?
1714392975539.png

1714392990461.png

kalitesi nasıl peki idare edermi biliyomusun
Pek kaliteli olduğunu düşünmüyorum.

Gramı daha pahalıya geliyor ama zaten termal macun her ay değiştireceğin bir şey değil, şahsen almışken Kryonaut al derim.
Evet TG iyi bir marka ve dediğiniz model cidden kaliteli ancak şöyle bir durum var F/P aradığını belirttiği için MX-6 öneriyorum. Hem fiyatı uygun hem de gramı daha yüksek. Hiç olmadı ekran kartının macununu yeniler veya kenarda durur yedek olarak.

Hocam dediğim gibi, kryonaut uzun ömürlü değil diyorlar, o yüzden sıcak bakmıyorum.
Ben MX-6 alın ve geçin derim hocam daha fazla söyleyecek bir şeyim yok tercih sizindir eğer alacaksanız şimdiden hayırlı olsun.

Hocam dediğim gibi, kryonaut uzun ömürlü değil diyorlar, o yüzden sıcak bakmıyorum.
Onu kim diyor tam olarak? Şuan fiyatına göre kaliteli olarak alabileceğin en iyi macunlardan birisidir.

Evet TG iyi bir marka ve dediğiniz model cidden kaliteli ancak şöyle bir durum var F/P aradığını belirttiği için MX-6 öneriyorum. Hem fiyatı uygun hem de gramı daha yüksek. Hiç olmadı ekran kartının macununu yeniler veya kenarda durur yedek olarak.

Ben MX-6 alın ve geçin derim hocam daha fazla söyleyecek bir şeyim yok tercih sizindir eğer alacaksanız şimdiden hayırlı olsun.
Fiyata bağlı olarak MX-6'da tercih edilebilir elbette, o da gayet iş görecek bir ürün zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı