Palm grip Wireless mouse tavsiyesi

Enes Kara

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu an halihazırda Zowie EC1-b model mouse kullanıyorum. Kulaklık konusunda kablosuza geçiş yaptım ve rahatlığından dolayı mouse konusunda da bu şekilde bir değişime gitmek istiyorum. Bilekten ölçünce 20 santimetre bir el uzunluğum var. Almak istediğim mouse Logitech G PRO X superlight ama Gloriorus model o Wireless ile arasında kalıyorum. Tavsiye edebileceğiniz mouse var mıdır? Yoksa "bulabilirsen Logitech G PRO X superlight veya Logitech G PRO Wireless al." mı dersiniz? Bütçe konusunda bir sınır yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, şu an halihazırda Zowie EC1-b model mouse kullanıyorum. Kulaklık konusunda kablosuza geçiş yaptım ve rahatlığından dolayı mouse konusunda da bu şekilde bir değişime gitmek istiyorum. Bilekten ölçünce 20 santimetre bir el uzunluğum var. Almak istediğim mouse Logitech G PRO X superlight ama gloriorus model o Wireless ile arasında kalıyorum. Tavsiye edebileceğiniz mouse var mıdır? Yoksa "bulabilirsen Logitech G PRO X superlight veya Logitech G PRO Wireless al." mı dersiniz? Bütçe konusunda bir sınır yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Razer Deathadder v2 Pro Ben kablolu halini kullanıyorum gayet memnunum palm grip e uygun bende öyle kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımcı oldum umarım.
Merhaba arkadaşlar, şu an halihazırda Zowie EC1-b model mouse kullanıyorum. Kulaklık konusunda kablosuza geçiş yaptım ve rahatlığından dolayı mouse konusunda da bu şekilde bir değişime gitmek istiyorum. Bilekten ölçünce 20 santimetre bir el uzunluğum var. Almak istediğim mouse Logitech G PRO X superlight ama gloriorus model o Wireless ile arasında kalıyorum. Tavsiye edebileceğiniz mouse var mıdır? Yoksa "bulabilirsen Logitech G PRO X superlight veya Logitech G PRO Wireless al." mı dersiniz? Bütçe konusunda bir sınır yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir de Orochi V2 var yeni çıktı ama nasıldır bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Razer DeathAdder V2 Pro'yu Razer'ın kendi internet sayfasından biraz inceledim. IPS değeri ve 70 saatlik kullanım süresi beni cezbetti açıkçası. Fakat 88 gram biraz ağır gibi geldi. Yukarıda eklemeyi unutmuşum ama düşük hassasiyet ve düşük dpi kullanan birisiyim. Zowie EC1-B 96 gram gibi bir ağırlığı var ve bir süre sonra bileğimi, kolumu ağrıtıyor. Biraz daha hafif bir mouse olması beni mutlu edebilir.

Razer DeathAdder V2 Pro'yu Razer'ın kendi internet sayfasından biraz inceledim. IPS değeri ve 70 saatlik kullanım süresi beni cezbetti açıkçası. Fakat 88 gram biraz ağır gibi geldi. Yukarıda eklemeyi unutmuşum ama düşük hassasiyet ve düşük DPI kullanan birisiyim. Zowie EC1-b 96 gram gibi bir ağırlığı var ve bir süre sonra bileğimi, kolumu ağrıtıyor. Biraz daha hafif bir mouse olması beni mutlu edebilir.

Hocam attığım gibi orochi V2 var bir de.

Razer Orochi V2'yi izledim,araştırdım. Ağırlık olarak ve pil ömrü olarak gerçekten güzel mouse. Mouse'un boyutuna baktım. Maalesef benim elime uygun değil.

Geri
Yukarı