Palm tutuş için fare önerisi

FineX

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle tutuş şeklim palm. İlk başta wireless mouse için biraz bakındım ama güvenemedim çok iyi yorumlar var, çok kötü yorumlar var. SteelSeries Aerox 3'ün Wireless'ı şu an 2500 TL ve çok pahalı geldi bir mouse için ama kablolusu sanırsam 1600 bandındaydı. Onun dışında Rival 3'e baktım ama pilli olduğu için çok eleştiri almıştı. Eğer bütçe çok zorlamayacak bir wireless mouse var ise öneriniz nedir? Eğer iyi wireless mouse yoksa çok pahalı olmayan normal kablolu mouse öneriniz nedir? Şu an kafamda en kötü Aerox 3 kablolu alırım diye düsünüyorum en azından uzun seneler götürür diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle tutuş şeklim palm. İlk başta Wireless mouse için biraz bakındım ama güvenemedim çok iyi yorumlar var, çok kötü yorumlar var. SteelSeries Aerox 3'ün Wireless'ı şu an 2500 TL ve çok pahalı geldi bir mouse için ama kablolusu sanırsam 1600 bandındaydı. Onun dışında Rival 3'e baktım ama pilli olduğu için çok eleştiri almıştı. Eğer bütçe çok zorlamayacak bir Wireless mouse var ise öneriniz nedir? Eğer iyi Wireless mouse yoksa çok pahalı olmayan normal kablolu mouse öneriniz nedir? Şu an kafamda en kötü Aerox 3 kablolu alırım diye düsünüyorum en azından uzun seneler götürür diye.

ASUS ROG Keris alabılırsın.

Darmoshark m3 olabilir palm için, haste/aerox/rival falan alınmaz bu fiyatlara. Haste dpi olarak 400 gösteriyorsa 420'dir ki o çok büyük bir problem değil ama 1700 çok pahalı. Düz kablolu deathadder v3 1500 tl falandı en son, kablo önemli değilse sırf fiyat olarak değil genel olarak dünyadaki en iyi palm faresi o'dur... Sizi en az 3 yıl götürür hem de performans olarak en tepeyi verir.

Wireless için 2000 seviyelerini belki biraz aşabilirim kablolu için de 1300 seviyelerinde.

Biraz fiyatı tuzlu.

Swar50 kodu ile 2000 TL'ye iniyor, kargo ücreti ile 2040 TL ediyor.

Darmoshark M3 olabilir palm için, haste/aerox/rival falan alınmaz bu fiyatlara. Haste DPI olarak 400 gösteriyorsa 420'dir ki o çok büyük bir problem değil ama 1700 çok pahalı. Düz kablolu DeathAdder V3 1500 TL falandı en son, kablo önemli değilse sırf fiyat olarak değil genel olarak dünyadaki en iyi palm faresi o'dur... Sizi en az 3 yıl götürür hem de performans olarak en tepeyi verir.

Biraz baktım Aerox 1200 1300'e var kablolu kablosuzunu da 1800'e buldum Aerox 3'ün Rival'e gelirsek onu çok düşünmüyorum zaten cok elestiri almıs ama o da kablolusu 700 kablosuzu 1000 TL bende su an Razer DeathAdder Essential var aslında memnunum bir sorun görmedim ama bazı şeyler çalışmasında sorun çıkarıyor scrollu düzgün calısmıyor vb yani aslında Aerox 3'ün Wireless ının yanında bir de kablo da gönderdikleri için acaba diye bir düşündüm ama çok bilgi sahibi değilim incelemeleri genelde güzeldi

Swar50 kodu ile 2000 TL'ye iniyor, kargo ücreti ile 2040 TL ediyor.
sitenin güvenilirliği nedir hocam

Biraz baktım Aerox 1200 1300'e var kablolu kablosuzunu da 1800'e buldum Aerox 3'ün Rival'e gelirsek onu çok düşünmüyorum zaten cok elestiri almıs ama o da kablolusu 700 kablosuzu 1000 TL bende su an Razer DeathAdder Essential var aslında memnunum bir sorun görmedim ama bazı şeyler çalışmasında sorun çıkarıyor scrollu düzgün calısmıyor vb yani aslında Aerox 3'ün Wireless ının yanında bir de kablo da gönderdikleri için acaba diye bir düşündüm ama çok bilgi sahibi değilim incelemeleri genelde güzeldi.

Sitenin güvenilirliği nedir hocam.

Güvenilir bir site alışveriş yaptığım da oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı