Xbox Palword oyunu için Xbox'da Game Preview nedir?

Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
TECHNOPAT-TWO WIN
GPU: ASUS Radeon RX 6750 XT DUAL OC 12GB
RAM: CORSAIR 16GB Vengeance RGB PRO SL Siyah 3200MHz CL16 DDR4
CPU: Intel Core i5 12400F 4.40GHz
Anakart: ASUS PRIME H610M-A 3200MHz mATX
SSD: Kingston 1TB SKC3000S Gen4x4 NVMe M.2
SSD 2: Samsung 970 Evo Gen3x4 NVMe M.2
Arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi aslında Xbox'dan oyunu satın alacaktım fakat.

1705850325592.png

Game Preview yazıyor. Bunun anlamı nedir? 85 TL burada.
Steam'de fiyatı:

1705850372345.png

Eğer farkı yoksa Xbox'dan almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
85 tl lik olanı almanı öneririm. erken erişim gibi birşey ama steamde gördüğün gibi 400 tl.Eki Görüntüle 2092096
Farklılık yoksa ki sanırım yok dediğinize göre teşekkür ediyorum, XBOX'dan alırım. Gidip steam'e 400 küsür vermek acıtır xbox varken :D

Erken erişimin Xbox versiyonu. Bir farklılık yok.
Teşekkür ediyorum.

hiç olmzazsa biraz bekle belki oyunu erken erşimden çıkarırlar.
Ben farkı bir şey sanmıştım erken erişimden de aynı mantıkmış :D Beklemeye gerek yok.

Farklılık yoksa ki sanırım yok dediğinize göre teşekkür ediyorum, XBOX'dan alırım. Gidip steam'e 400 küsür vermek acıtır xbox varken :D

Teşekkür ediyorum.

Ben farkı bir şey sanmıştım erken erişimden de aynı mantıkmış :D Beklemeye gerek yok.
Aynısı değil kardeşim.steam de 32 kişilik serverlar var.dls özelliği falanda açık.xbox ile steam aynı versiyon değil şuan.fiyatıda o yüzden yüksek.

Yanlış bilgi
Aynısı değil kardeşim.steam de 32 kişilik serverlar var.dls özelliği falanda açık.xbox ile steam aynı versiyon değil şuan.fiyatıda o yüzden yüksek.
Cevaplara istinaden oyunu satın aldım ve yükledim. Sürümler aynı. DLSS'de açık. Her şeyi geçtim Steam dolar kurundan verdiğinden yerelleştirme yapılmadığı için fiyatı abartı yüksek. XBOX'da yerelleştirme bir fiyat ile satıldığından ucuz.

Cevaplara istinaden oyunu satın aldım ve yükledim. Sürümler aynı. DLSS'de açık. Her şeyi geçtim Steam dolar kurundan verdiğinden yerelleştirme yapılmadığı için fiyatı abartı yüksek. XBOX'da yerelleştirme bir fiyat ile satıldığından ucuz.

Yerelleştirme yapılmadı derken, oyun Türkiyede yarı fiyatına satılıyor tam olarak nasıl yapılmadı?

Her şeyi geçtim Steam dolar kurundan verdiğinden yerelleştirme yapılmadığı için fiyatı abartı yüksek. XBOX'da yerelleştirme bir fiyat ile satıldığından ucuz.
Steam'de bölgesel fiyatlandırma mevcut. Oyun Steam'in önerdiği fiyatı baz alıyor. Normalde 30 dolar ve bizde 15 dolara çıktı. Xbox'da olan olay çok büyük ihtimalle fiyatlandırma hatası. 30 Dolar olan oyunun 85 TL olmasının imkanı yok.

1705943183192.png

Xbox'da olan olay çok büyük ihtimalle fiyatlandırma hatası. 30 Dolar olan oyunun 85 TL olmasının imkanı yok.
Tam olarak dediğim gibiymiş :) Oyun zamlandı ve 300 TL oldu.

1705962910158.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı